• Yope - PROBIOTICS pasta do czyszczenia trudnych zabrudzeń, 160 g - Higiena.NET

Yope - PROBIOTICS pasta do czyszczenia trudnych zabrudzeń, 160 g

Kod towaru: 206673

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 10,20

Ilość:

Producent: YOPE

Marka: YOPE

W magazynie: 11 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Yope - PROBIOTICS pasta do czyszczenia trudnych zabrudzeń, 160 g

Opis

Yope – PROBIOTICS pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń, 160 g

Probiotyczna pasta z przeznaczeniem usuwania najbardziej opornych zabrudzeń. Poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami w kuchni, łazience, na balkonie i w każdym innym miejscu wymagającym gruntownego czyszczenia. Środki powierzchniowo czynne dokładnie wyczyszczą wszelkie szczeliny czy zagłębienia, eliminując przy tym nieprzyjemne zapachy.

Produkt jest idealny dla osób poszukujących preparatów wolnych od szkodliwych, chemicznych komponentów, takich jak chlor czy wybielacze optyczne. Aż 97% składu pasty to biodegradowalne substancje pochodzenia roślinnego. Produkt Yope to ekologiczne rozwiązanie potwierdzone certyfikatem Ecolabel.

Zawartość probiotyków sprawia, że skuteczność czyszczenia rośnie z każdym użyciem. Probiotyki wnikają głęboko w czyszczone powierzchnie, zapewniając prawdziwą czystość na dłużej i dbając o mikrobiom otoczenia.

Płyn posiada certyfikat PETA, informujący, że jest to produkt wegański oraz stworzony "cruelty free" - jest więc bezpieczny zarówno dla Ciebie i Twoich bliskich, jak i dla Ziemii.


Parametry

Waga produktu:160 g