• Yope – Probiotics płyn do mycia kuchni, 500 ml - Higiena.NET

Yope – Probiotics płyn do mycia kuchni, 500 ml

Kod towaru: 206659

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 14,55

Ilość:

Producent: YOPE

Marka: YOPE

W magazynie: 10 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Yope – Probiotics płyn do mycia kuchni, 500 ml

Opis

Yope – PROBIOTICS płyn do mycia kuchni , 500 ml

Naturalny płyn do czyszczenia zabrudzeń oraz osadów z tłuszczu w kuchni. Receptura środka oparta została o wyjątkowe, delikatne składniki, które zminimalizują problem podrażnionej i zniszczonej skóry dłoni po skończonej pracy. Naturalne substancje myjące i rozpuszczające błyskawicznie usuną zabrudzenia, a delikatne ekstrakty roślinne zapewnią Twoim dłoniom bezpieczeństwo.

Produkt jest idealny dla osób poszukujących preparatów wolnych od szkodliwych, chemicznych komponentów, takich jak chlor czy wybielacze optyczne. Aż 98% składu płynu to biodegradowalne substancje pochodzenia roślinnego. Produkt Yope to ekologiczne rozwiązanie potwierdzone certyfikatem Ecolabel.

Preparat poradzi sobie z usuwaniem osadów z tłuszczu i zabrudzeń z każdej zmywalnej powierzchni w kuchni - blatów, szafek, kuchenek czy nawet wnętrza piekarnika. Środki powierzchniowo czynne dokładnie wyczyszczą wszelkie szczeliny czy zagłębienia, eliminując przy tym nieprzyjemne zapachy.

Zawartość probiotyków sprawia, że skuteczność czyszczenia rośnie z każdym użyciem. Probiotyki wnikają głęboko w czyszczone powierzchnie, zapewniając prawdziwą czystość na dłużej i dbając o mikrobiom otoczenia.

Płyn posiada certyfikat PETA, informujący, że jest to produkt wegański oraz stworzony "cruelty free" - jest więc bezpieczny zarówno dla Ciebie i Twoich bliskich, jak i dla Ziemii.


Zastosowanie

Niewielką ilość płynu rozpylić na powierzchni. Tak spryskany fragment należy wyczyścić np. przy użyciu gąbeczki lub ściereczki.


Parametry

Pojemność:500 ml