• YunFeng - Maseczki ochronne, jednorazowe - 50 sztuk - Higiena.NET

YunFeng - Maseczki ochronne, jednorazowe - 50 sztuk

Kod towaru: MASECZKA3W

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 7,20

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • YunFeng - Maseczki ochronne, jednorazowe - 50 sztuk

Opis

YunFeng - Maseczki ochronne, jednorazowe - 50 sztuk

Opakowanie zawierające 50 sztuk ochronnych maseczek jednorazowego użytku wykonanych z aż trzech warstw włókniny, czyli hipoalergicznego materiału, który jest łagodny dla skóry. Służą przede wszystkim do zabezpieczenia się przed wdychaniem zarazków drogą kropelkową oraz przypadkowym dotykaniem twarzy dłońmi, które mogły mieć kontakt z koronawirusem SARS-Cov-2 lub innymi szkodliwymi drobnoustrojami.

W obecnych czasach, gdy zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych jest obowiązkiem każdego z nas, maseczki ochronne włókninowe stanowią podstawowy sposób na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim w znacznym stopniu niwelujesz ryzyko zakażenia drogą kropelkową siebie oraz osób w Twoim otoczeniu.

Prezentowane maseczki ochronne jednorazowe wyróżniają się na tle większości dostępnych na rynku produktów, ponieważ zapewniają doskonałą ochronę, a przy tym nie są uciążliwe podczas oddychania. W przeciwieństwie do ich wielorazowych, materiałowych odpowiedników, maseczki jednorazowe są bardzo lekkie – właściwie nie czujemy ich na twarzy.

Bardzo często za dyskomfort podczas zasłaniania ust i nos przy użyciu maseczki odpowiedzialny jest nie sam materiał z jakiego została ona wykonana, ale sposób mocowania na twarzy. W niektórych modelach gumki są po prostu za ciasne i wpijają się w uszy, co przy dłuższym użytkowaniu może przyczynić się do bolesnych otarć. W przypadku maseczek YunFeng sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej, ponieważ cała ich konstrukcja została przemyślana tak, żeby zapewnić użytkownikom maksimum wygody. Gumki są elastyczne, a ich odpowiednia grubość sprawia, że nie ma problemu z wpijaniem się w skórę.

Należy zwrócić także uwagę, że prezentowane maseczki ochronne 3 warstwowe wychodzą naprzeciw potrzebom osób noszących na co dzień okulary. W górnej krawędzi maseczki wszysty został aluminiowy drucik, który pozwala na dokładne dopasowanie jej do kształtu naszego nosa. W ten sposób nie tylko dodatkowo zabezpieczamy się przed drobnoustrojami przenoszonymi droga kropelkową, ale również ograniczamy skraplanie się pary wodnej na naszych okularach. Dzięki temu wyraźnie minimalizujemy częstotliwość tych przykrych momentów, w których zaparowane okulary ograniczają nam widoczność.

Maseczki ochronne 3 warstwowe Yu w celu zachowania jak najwyższego poziomu higieny zostały zamknięte w szczelnym, praktycznym opakowaniu, z którego mogą być szybko i w bardzo wygodny sposób pobierane pojedynczo zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.


Instrukcja stosowania

Każda maseczka ochronna w opakowaniu służy wyłącznie do jednorazowego użytku.


Polecane zastosowania

Obecnie zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych jest obowiązkiem, dlatego wygodna maseczka ochronna przyda się właściwie każdym miejscu. Szczególnie istotne jest, aby zabezpieczać się w miejscach w których możemy mieć kontakt z bardzo dużą ilością osób lub w placówkach związanych ze służbą zdrowia. Dobrym przykładem mogą być autobusy komunikacji miejskiej, pociągi, dworce, restauracje czy sklepy.

Jednorazowe maseczki ochronne marki YunFeng to produkt najwyższej jakości, dlatego stanowi częsty wybór do użytku profesjonalnego, np. w lokalach gastronomicznych, galeriach handlowych czy biurach.


Parametry

Materiał wykonania:hipoalergiczna włóknina
Typ:maseczki jednorazowe
Rozmiar:17,5cm x 9,5 cm
Jednostka sprzedażowa:opakowanie 50 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!