Numatic Henry - Zabawkowy odkurzacz dla dzieci - Czerwony

Kod towaru: ZAB580

Cena brutto 129,45

Producent: Numatic

Marka: Numatic

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Numatic Henry - Zabawkowy odkurzacz dla dzieci - Czerwony

Miniaturka i tak małych już rozmiarów oryginalnego odkurzacza Henry HVR 200! Jedyny w swoim rodzaju zabawkowy odkurzacz, który naprawdę działa. Pozwól swoim pociechom dołączyć do kolorowego świata odkurzaczy Numatic, by mogły pomóc Ci w codziennych obowiązkach.


Zabawka cieszy i rozwija

Maluchy zawsze są skore do pomocy i starają się naśladować dorosłych, jednak często nie mają dostępu do bezpiecznych narzędzi, a zadania, których chcą się podjąć, mogą być dla nich niewykonalne. Zabawkowy odkurzacz Henry to zmieni! Ta miniaturowa wersja docenionego odkurzacza nie tylko wydaje prawdziwe dźwięki, ale rzeczywiście wyposażona jest w silnik ssący o małej mocy, który pozwala na sprzątanie drobnych zanieczyszczeń. Dzieci ćwiczą zatem koordynację, zapoznają się z działaniem urządzeń domowych, ale też czują rzeczywistą satysfakcję z pomocy. Każdy rodzic wie, jak istotne jest wzbudzanie takich uczuć u swoich pociech.

Podczas zabawy dzieci nabierają dobrych nawyków, co może się przełożyć na ich sumienność w przyszłości. Samo działanie odkurzacza może być nie lada gratką dla ciekawskich szkrabów. Miniaturka Henry'ego daje pogląd na pracę prawdziwego odkurzacza. Także tutaj występują wszystkie jego najważniejsze części: silnik, szczotki i rurki ssące, kabel wraz z zabawkową i bezpieczną wtyczką oraz pojemnik na zanieczyszczenia. Dzięki kontaktowi z techniką już w młodym wieku kształtujemy u dzieci zainteresowania, które pochłoną je w kolejnych latach.


Akcesoria dołączone do odkurzacza wykonano z tworzywa sztucznego.

W zestawie otrzymujesz:

  • wąż elastyczny
  • rurka giętka
  • rurka prosta x2
  • łącznik rurek
  • ssawka

Uwaga: Odkurzacz wymaga zastosowania czterech baterii typu C (LR14), które nie są dołączone do zestawu.


Parametry

Waga:ok. 1 kg
Wymiary:23 x 22 x 19 cm
Rekomendowany wiek:3 - 8 lat
Wymagane baterie:4 x C (LR14)
Kolor:czerwony