Środki do dezynfekcji rąk Znaleziono: 17

Dezynfekcja rąk jest niezwykle ważna, gdyż pozwala nam uchronić się przed wirusami i bakteriami. W naszym sklepie internetowym stworzyliśmy specjalny dział, który oferuje środki do dezynfekcji rąk. Przeznaczone są one dla osób prywatnych, placówek zdrowotnych i firm. Pozwalają na osiągnięcie higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Posiadają wysoką skuteczność działania - nawet już po 15 sekundach. Znajdują się tutaj środki do dezynfekcji o dużych pojemnościach, takich jak 5 litrowe kanistry, czy kieszonkowe chusteczki. Serdecznie zapraszamy Cię do poznania naszego asortymentu!

Na jakie środki do dezynfekcji rąk się zdecydować?

Oferowane przez nasz sklep internetowy Higiena.net.pl środki do dezynfekcji rąk sprawdzą się w wielu miejscach, w których zachowanie higieny jest bardzo ważne. Oferujemy szeroki wybór preparatów, które pomogą zabezpieczyć nasz organizm przed wirusami i bakteriami, które znajdują się wszędzie. W zależności od tego, do jakiego miejsca potrzebne są płyny do dezynfekcji, u nas istnieje możliwość zamówienia zarówno pojedynczych egzemplarzy, jak i większej ilości. Warto też pamiętać, że to, na jaki preparat do dezynfekcji się zdecydujemy, ma wpływ na nasze zdrowie. Nie ryzykujemy zatem i zadbajmy wszyscy razem o nasze bezpieczeństwo! Zachęcamy Cię do poznania propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie! Jesteśmy pewni, że dzięki temu nie dopuścimy do naszego organizmu wirusów i bakterii.

Preparat do dezynfekcji rąk w formie żelu marki Debiut Plus Professional to jeden z najlepszych produktów, jaki mamy przyjemność Ci zaoferować. Przeznaczony jest do codziennego stosowania. Na dłoniach nie pojawiają się żadne zaczerwienienia ani zmiany alergiczne. Ma bardzo przyjemny zapach. To preparat do dezynfekcji o pełnej skuteczności mikrobójczej. Ponadto został wzbogacony o składniki, które w sposób naturalny nawilżają skórę. Jest to gliceryna, witamina E i pantenol. Prezentowany żel do dezynfekcji rąk ma bardzo szybkie i skuteczne działanie. Do higienicznej dezynfekcji rąk wystarczy 20 sekund, do chirurgicznej dezynfekcji rąk potrzeba tylko 90 sekund, a w przypadku norowirusów płyn potrzebuje zaledwie 15 sekund. Pojemność prezentowanego produktu wynosi 500 ml.

Warto zaznaczyć, że środki do dezynfekcji rąk mogą występować w wielu różnych wariantach. Dobrym rozwiązaniem są chusteczki DezoWipes, które zawsze można mieć przy sobie. Jest to produkt, który oferuje nam marka Clinex. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieszczą się one do torebki. Można je pozostawić w samochodzie, czy w pracy na biurku. To produkt, którego działanie oparte jest na bazie alkoholu. Skutecznie i szybko usuwa on drobnoustroje, w tym również koronawirusa. Co ważne chusteczki nie wymagają spłukania wodą, czy przetarcia. Wystarczy poczekać chwilkę, a po preparacie w ciągu chwili nie będzie ani śladu. To produkt, który bez żadnych obaw o podrażnienia może być stosowany przez osoby z delikatną skórą. Stanowi on skuteczny sposób na ochronę zdrowia i unikanie wirusów oraz bakterii. Jesteśmy przekonani, że przedstawione propozycje dezynfekcji rąk spełnią Twoje oczekiwania.

W bogatej ofercie naszego sklepu na szczególne wyróżnienie zasługuje specjalna pianka do dezynfekcji rąk. To produkt, który został opracowany przez markę Tork. Jest to preparat, który nie ma żadnego zapachu, a jego składniki są w 100% naturalne. Pianka zapewnia dłoniom nie tylko czystość, ale również dba o ich higienę. Atutem, który przemawia za zakupem, jest jego łatwa obsługa. W każdym momencie możesz skorzystać z pianki, bez potrzeby spłukiwania. To produkt, którego pojemność wynosi 47 ml - idealny rozmiar do torebki!

Mydło do mycia rąk to kolejny preparat do dezynfekcji, w jaki powinny zaopatrzyć się placówki medyczne. Środek Epicare 5C zaprojektowała dla nas marka Ecolab. To mydło, które znajduje się w kanistrze o pojemności 500 ml, zapewni Ci ochronę przed wirusami. Nie tylko nie podrażnia skóry, ale również wspaniale ją nawilża. Pozostawia na dłoniach przyjemną miękkość i delikatny zapach. Poza dłońmi ogromne znaczenie w zachowaniu higieny ma dezynfekcja powierzchni. Odpowiednie środki do dezynfekcji powierzchni znajdziesz również w naszej ofercie - zapraszamy Cię do nas!

Dezynfekcja rąk z wykorzystaniem specjalistycznych środków pozwala nam zminimalizować kontakt z wirusami i grzybami. Czy jednak to wszystko, co możemy dla swojego bezpieczeństwa zrobić? Jesteśmy zdania, że powinno nie tylko zadbać o dezynfekcję dłoni, ale również całego ciała. To zapewni nam skuteczniejszą ochronę. Jeśli nie wiesz, jaki środek będzie odpowiedni do dezynfekcji ciała i rąk, to w naszym sklepie internetowym Higiena.net.pl uzyskasz odpowiedni preparat! Jest nim profesjonalny płyn do mycia rąk i ciała o działaniu mikrobójczym. Został stworzony przez markę Ecolab. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i chroni ją przed bakteriami MRSA i MRGN nawet do 24 godzin. Jego skuteczność została potwierdzona testami, dlatego przeznaczony jest on w szczególności do stosowania w pomieszczeniach, gdzie wykonywane są różnego typu zabiegi. Płyn do mycia ciała i dłoni jest bardzo delikatny, a jego receptura oparta jest na naturalnych składnikach. Warto też zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na płyn do dezynfekcji Antiseptex. Jego formuła została opracowana na bazie alkoholu, dzięki czemu działa szybko i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Jest idealny do odkażania skóry, różnorodnych powierzchni, czy narzędzi. Płyn został przebadany i spełnia normy pod względem odkażania chirurgicznego. Stanowi zatem idealny preparat, który sprawdzi się w przychodni, ale również i w gabinetach kosmetycznych. Jednak najważniejszą zaletą prezentowanego płynu dezynfekującego jest fakt, że podczas badań potwierdza skuteczność ochrony przed wirusem SARS-CoV-2. Nie wymaga rozcieńczenia, a jego odpowiednie dawkowanie gwarantuje wygodny aplikator. Przedstawiając Ci kilka wariantów ochrony i prawidłowej dezynfekcji rąk i ciała mamy nadzieję, że wśród szerokiego asortymentu znajdziesz dla siebie odpowiedni produkt! Postaw na nasze środki do dezynfekcji rąk! W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji! Serdecznie zapraszamy - gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny!

Chirurgiczna i higieniczna dezynfekcja rąk - jakie środki zastosować?

Odpowiednia higiena i dezynfekcja rąk to podstawowy etap zapobiegania zakażeniom. Na skórze znajdują się miliony mikroorganizmów, które mogą przyczynić się do rozprzestrzenia choroby. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad mycia i dezynfekcji rąk. Pierwsze, o czym należy pamiętać po powrocie do domu, czy wyjściu z toalety, jest mycie dłoni z wykorzystaniem mydła, a następnie ich dezynfekcja. Do stosowania przez osoby prywatne sprawdzi się żel do dezynfekcji rąk Clinex DezoSept Plus o zapachu kokosowym. Jego formuła została oparta na mieszance składników odkażających i nawilżających, dlatego jest bardzo łagodny dla naszej skóry. Został stworzony z myślą o osobach, dla których higiena i ochrona zdrowia powinny iść w parze z komfortem podczas używania.

Chirurgiczna dezynfekcja rąk to czynność, która z ogromną starannością powinna być wykonywana przez personel medyczny przygotowujący się do zabiegu. Do chirurgicznej dezynfekcji rąk zostały stworzone specjalne środki. Dostępne są one w asortymencie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl! Wśród nich znajdziemy m.in. płyn do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu stworzony przez markę Tork. Skutecznie niszczy on wszystkie bakterie, wirusy i grzyby, dzięki czemu pozwala zachować odpowiednią sterylność w szpitalu lub sali operacyjnej. Poza skutecznością ogromną zaletą jest wygodny sposób dawkowania z wykorzystaniem pompki. To dzięki niej na naszych dłoniach pojawia się odpowiednia ilość preparatu. Ponadto nie pozostawia on na skórze lepkości, która może wywołać dyskomfort. Już dziś postaw na środki do chirurgicznej dezynfekcji od Tork!

Mycie i dezynfekcja są podstawowymi czynnościami zapobiegającymi zakażeniom. Zabiegi higieniczne rąk redukują znaczne przenoszenie mikroorganizmów, co ma znaczenie w przypadku placówek takich jak szpitale. Higieniczna dezynfekcja rąk to zabieg, który oznacza redukcję flory przejściowej na skórze rąk z wykorzystaniem preparatów dezynfekujących. Higieniczną dezynfekcję rąk wykonuje się przed zabiegami, badaniem, czy po kontakcie z chorym pacjentem. Do higienicznej dezynfekcji rąk zostały stworzone odpowiednie płyny dezynfekujące. W trosce o bezpieczeństwo ochrony zdrowia w naszej ofercie znajdziesz także preparat do dezynfekcji rąk. Jest nim płyn marki Septa o skutecznych właściwościach dezynfekujących. Płyn do dezynfekcji rąk Septa ma potwierdzoną skuteczność przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Jego receptura została stworzona w taki sposób, aby radzić sobie z koronawirusem, norowirusem, grypą H1N1 i rotawirusem. Jest on przeznaczony w szczególności dla placówek medycznych, w których niezbędne są środki do dezynfekcji rąk. To płyn z pompką, która ułatwia dozowanie danego produktu. Jego pojemność wynosi 0,5 litra. Już dziś zachęcamy placówki medyczne do zakupu odpowiednich środków do dezynfekcji rąk!

Środki do dezynfekcji rąk - co warto o nich wiedzieć?

Patogeny stanowią ogromne ryzyko nie tylko w placówkach medycznych, ale również w domu. Jeśli bakterie rozwiną się w niekontrolowany przez Ciebie sposób może dojść do poważnych zakażeń. Nie wolno zatem ryzykować własnego zdrowia! Koniecznie należy wyposażyć się w środki do dezynfekcji, które pomogą nam zwalczyć otaczające nas wirusy. W ofercie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl posiadamy profesjonalne środki do dezynfekcji rąk - poznaj zatem nasze propozycje i wybierz dla siebie odpowiedni model!

Dezynfekcja rąk jest koniecznością. Nie tylko dziś, gdzie panuje epidemia związana z zachorowaniem na COVID-19, ale także w normalnym czasie powinna stanowić obowiązek w każdym miejscu. Aby higiena była prawidłowo wykonana, każda placówka, czy inne miejsce powinny być wyposażone w środki do dezynfekcji rąk. To z ich wykorzystaniem możemy spokojnie stwierdzić, że robimy wszystko, aby zabezpieczyć się przed wirusami. Asortyment naszego sklepu zawiera środki do dezynfekcji rąk, które są skuteczne w działaniu. Polecany przez nas preparat do dezynfekcji rąk spełnia wymogi WHO i został opracowany przez markę TORK. Jest to wysokiej jakości płyn dezynfekujący do rąk, którego receptura stworzona została z wykorzystaniem alkoholu. Przeznaczony jest do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Jego skuteczność jest bardzo wysoka - to produkt, który gotowy jest do walki z koronawirusem. Płyn dezynfekujący do rąk TORK nie wymaga rozcieńczenia. Jest bardzo łagodny dla skóry, dlatego może być bez żadnych obaw stosowany w warunkach domowych. Już dziś przyjrzyj się naszej propozycji, jaką jest płyn dezynfekujący do rąk TORK WHO.

Środki do dezynfekcji rąk, które pragniemy Ci zaoferować w naszym sklepie, nie trafiły do nas przypadkowo. Każdy z nich został sprawdzony zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i skuteczności w walce z różnego rodzaju drobnoustrojami, a w tym z koronawirusem. Oferta przeznaczona jest nie tylko dla placówek medycznych, ale również osób prywatnych. Dostępne są środki od wielu producentów - wśród nich znajdziesz Ecolab, Tork, Clinex, czy Diversey. U nas kupisz płyny w małych sprayach i dużych kanistrach 5 litrowych. Na szczególną uwagę również zasługuje mydło do dezynfekcji rąk marki Kenolux. Wykazuje bardzo dużą skuteczność na różnego rodzaju drobnoustroje. Ponadto jest to mydło, które zostało zatwierdzone jako bezpieczne dla środowiska przez departament rejestracji produktów biobójczych. Jest bardzo wydajny - wystarczy zaledwie kilka kropel, aby dezynfekcja była skuteczna i przeprowadzona prawidłowo. Po jego zastosowaniu należy po chwili umyć ręce ciepłą wodą. Już dziś zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny oraz wysokiej jakości produkty, które mają potwierdzoną skuteczność w walce z koronawirusem!

Dezynfekcja rąk jest niezwykle ważna, gdyż pozwala nam uchronić się przed wirusami i bakteriami. W naszym sklepie internetowym stworzyliśmy specjalny dział, który oferuje środki do dezynfekcji rąk. Przeznaczone są one dla osób prywatnych, placówek zdrowotnych i firm. Pozwalają na osiągnięcie higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Posiadają wysoką skuteczność działania - nawet już po 15 sekundach. Znajdują się tutaj środki do dezynfekcji o dużych pojemnościach, takich jak 5 litrowe kanistry, czy kieszonkowe chusteczki. Serdecznie zapraszamy Cię do poznania naszego asortymentu!

Na jakie środki do dezynfekcji rąk się zdecydować?

Oferowane przez nasz sklep internetowy Higiena.net.pl środki do dezynfekcji rąk sprawdzą się w wielu miejscach, w których zachowanie higieny jest bardzo ważne. Oferujemy szeroki wybór preparatów, które pomogą zabezpieczyć nasz organizm przed wirusami i bakteriami, które znajdują się wszędzie. W zależności od tego, do jakiego miejsca potrzebne są płyny do dezynfekcji, u nas istnieje możliwość zamówienia zarówno pojedynczych egzemplarzy, jak i większej ilości. Warto też pamiętać, że to, na jaki preparat do dezynfekcji się zdecydujemy, ma wpływ na nasze zdrowie. Nie ryzykujemy zatem i zadbajmy wszyscy razem o nasze bezpieczeństwo! Zachęcamy Cię do poznania propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie! Jesteśmy pewni, że dzięki temu nie dopuścimy do naszego organizmu wirusów i bakterii.

Preparat do dezynfekcji rąk w formie żelu marki Debiut Plus Professional to jeden z najlepszych produktów, jaki mamy przyjemność Ci zaoferować. Przeznaczony jest do codziennego stosowania. Na dłoniach nie pojawiają się żadne zaczerwienienia ani zmiany alergiczne. Ma bardzo przyjemny zapach. To preparat do dezynfekcji o pełnej skuteczności mikrobójczej. Ponadto został wzbogacony o składniki, które w sposób naturalny nawilżają skórę. Jest to gliceryna, witamina E i pantenol. Prezentowany żel do dezynfekcji rąk ma bardzo szybkie i skuteczne działanie. Do higienicznej dezynfekcji rąk wystarczy 20 sekund, do chirurgicznej dezynfekcji rąk potrzeba tylko 90 sekund, a w przypadku norowirusów płyn potrzebuje zaledwie 15 sekund. Pojemność prezentowanego produktu wynosi 500 ml.

Warto zaznaczyć, że środki do dezynfekcji rąk mogą występować w wielu różnych wariantach. Dobrym rozwiązaniem są chusteczki DezoWipes, które zawsze można mieć przy sobie. Jest to produkt, który oferuje nam marka Clinex. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieszczą się one do torebki. Można je pozostawić w samochodzie, czy w pracy na biurku. To produkt, którego działanie oparte jest na bazie alkoholu. Skutecznie i szybko usuwa on drobnoustroje, w tym również koronawirusa. Co ważne chusteczki nie wymagają spłukania wodą, czy przetarcia. Wystarczy poczekać chwilkę, a po preparacie w ciągu chwili nie będzie ani śladu. To produkt, który bez żadnych obaw o podrażnienia może być stosowany przez osoby z delikatną skórą. Stanowi on skuteczny sposób na ochronę zdrowia i unikanie wirusów oraz bakterii. Jesteśmy przekonani, że przedstawione propozycje dezynfekcji rąk spełnią Twoje oczekiwania.

W bogatej ofercie naszego sklepu na szczególne wyróżnienie zasługuje specjalna pianka do dezynfekcji rąk. To produkt, który został opracowany przez markę Tork. Jest to preparat, który nie ma żadnego zapachu, a jego składniki są w 100% naturalne. Pianka zapewnia dłoniom nie tylko czystość, ale również dba o ich higienę. Atutem, który przemawia za zakupem, jest jego łatwa obsługa. W każdym momencie możesz skorzystać z pianki, bez potrzeby spłukiwania. To produkt, którego pojemność wynosi 47 ml - idealny rozmiar do torebki!

Mydło do mycia rąk to kolejny preparat do dezynfekcji, w jaki powinny zaopatrzyć się placówki medyczne. Środek Epicare 5C zaprojektowała dla nas marka Ecolab. To mydło, które znajduje się w kanistrze o pojemności 500 ml, zapewni Ci ochronę przed wirusami. Nie tylko nie podrażnia skóry, ale również wspaniale ją nawilża. Pozostawia na dłoniach przyjemną miękkość i delikatny zapach. Poza dłońmi ogromne znaczenie w zachowaniu higieny ma dezynfekcja powierzchni. Odpowiednie środki do dezynfekcji powierzchni znajdziesz również w naszej ofercie - zapraszamy Cię do nas!

Dezynfekcja rąk z wykorzystaniem specjalistycznych środków pozwala nam zminimalizować kontakt z wirusami i grzybami. Czy jednak to wszystko, co możemy dla swojego bezpieczeństwa zrobić? Jesteśmy zdania, że powinno nie tylko zadbać o dezynfekcję dłoni, ale również całego ciała. To zapewni nam skuteczniejszą ochronę. Jeśli nie wiesz, jaki środek będzie odpowiedni do dezynfekcji ciała i rąk, to w naszym sklepie internetowym Higiena.net.pl uzyskasz odpowiedni preparat! Jest nim profesjonalny płyn do mycia rąk i ciała o działaniu mikrobójczym. Został stworzony przez markę Ecolab. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i chroni ją przed bakteriami MRSA i MRGN nawet do 24 godzin. Jego skuteczność została potwierdzona testami, dlatego przeznaczony jest on w szczególności do stosowania w pomieszczeniach, gdzie wykonywane są różnego typu zabiegi. Płyn do mycia ciała i dłoni jest bardzo delikatny, a jego receptura oparta jest na naturalnych składnikach. Warto też zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na płyn do dezynfekcji Antiseptex. Jego formuła została opracowana na bazie alkoholu, dzięki czemu działa szybko i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Jest idealny do odkażania skóry, różnorodnych powierzchni, czy narzędzi. Płyn został przebadany i spełnia normy pod względem odkażania chirurgicznego. Stanowi zatem idealny preparat, który sprawdzi się w przychodni, ale również i w gabinetach kosmetycznych. Jednak najważniejszą zaletą prezentowanego płynu dezynfekującego jest fakt, że podczas badań potwierdza skuteczność ochrony przed wirusem SARS-CoV-2. Nie wymaga rozcieńczenia, a jego odpowiednie dawkowanie gwarantuje wygodny aplikator. Przedstawiając Ci kilka wariantów ochrony i prawidłowej dezynfekcji rąk i ciała mamy nadzieję, że wśród szerokiego asortymentu znajdziesz dla siebie odpowiedni produkt! Postaw na nasze środki do dezynfekcji rąk! W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji! Serdecznie zapraszamy - gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny!

Chirurgiczna i higieniczna dezynfekcja rąk - jakie środki zastosować?

Odpowiednia higiena i dezynfekcja rąk to podstawowy etap zapobiegania zakażeniom. Na skórze znajdują się miliony mikroorganizmów, które mogą przyczynić się do rozprzestrzenia choroby. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad mycia i dezynfekcji rąk. Pierwsze, o czym należy pamiętać po powrocie do domu, czy wyjściu z toalety, jest mycie dłoni z wykorzystaniem mydła, a następnie ich dezynfekcja. Do stosowania przez osoby prywatne sprawdzi się żel do dezynfekcji rąk Clinex DezoSept Plus o zapachu kokosowym. Jego formuła została oparta na mieszance składników odkażających i nawilżających, dlatego jest bardzo łagodny dla naszej skóry. Został stworzony z myślą o osobach, dla których higiena i ochrona zdrowia powinny iść w parze z komfortem podczas używania.

Chirurgiczna dezynfekcja rąk to czynność, która z ogromną starannością powinna być wykonywana przez personel medyczny przygotowujący się do zabiegu. Do chirurgicznej dezynfekcji rąk zostały stworzone specjalne środki. Dostępne są one w asortymencie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl! Wśród nich znajdziemy m.in. płyn do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu stworzony przez markę Tork. Skutecznie niszczy on wszystkie bakterie, wirusy i grzyby, dzięki czemu pozwala zachować odpowiednią sterylność w szpitalu lub sali operacyjnej. Poza skutecznością ogromną zaletą jest wygodny sposób dawkowania z wykorzystaniem pompki. To dzięki niej na naszych dłoniach pojawia się odpowiednia ilość preparatu. Ponadto nie pozostawia on na skórze lepkości, która może wywołać dyskomfort. Już dziś postaw na środki do chirurgicznej dezynfekcji od Tork!

Mycie i dezynfekcja są podstawowymi czynnościami zapobiegającymi zakażeniom. Zabiegi higieniczne rąk redukują znaczne przenoszenie mikroorganizmów, co ma znaczenie w przypadku placówek takich jak szpitale. Higieniczna dezynfekcja rąk to zabieg, który oznacza redukcję flory przejściowej na skórze rąk z wykorzystaniem preparatów dezynfekujących. Higieniczną dezynfekcję rąk wykonuje się przed zabiegami, badaniem, czy po kontakcie z chorym pacjentem. Do higienicznej dezynfekcji rąk zostały stworzone odpowiednie płyny dezynfekujące. W trosce o bezpieczeństwo ochrony zdrowia w naszej ofercie znajdziesz także preparat do dezynfekcji rąk. Jest nim płyn marki Septa o skutecznych właściwościach dezynfekujących. Płyn do dezynfekcji rąk Septa ma potwierdzoną skuteczność przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Jego receptura została stworzona w taki sposób, aby radzić sobie z koronawirusem, norowirusem, grypą H1N1 i rotawirusem. Jest on przeznaczony w szczególności dla placówek medycznych, w których niezbędne są środki do dezynfekcji rąk. To płyn z pompką, która ułatwia dozowanie danego produktu. Jego pojemność wynosi 0,5 litra. Już dziś zachęcamy placówki medyczne do zakupu odpowiednich środków do dezynfekcji rąk!

Środki do dezynfekcji rąk - co warto o nich wiedzieć?

Patogeny stanowią ogromne ryzyko nie tylko w placówkach medycznych, ale również w domu. Jeśli bakterie rozwiną się w niekontrolowany przez Ciebie sposób może dojść do poważnych zakażeń. Nie wolno zatem ryzykować własnego zdrowia! Koniecznie należy wyposażyć się w środki do dezynfekcji, które pomogą nam zwalczyć otaczające nas wirusy. W ofercie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl posiadamy profesjonalne środki do dezynfekcji rąk - poznaj zatem nasze propozycje i wybierz dla siebie odpowiedni model!

Dezynfekcja rąk jest koniecznością. Nie tylko dziś, gdzie panuje epidemia związana z zachorowaniem na COVID-19, ale także w normalnym czasie powinna stanowić obowiązek w każdym miejscu. Aby higiena była prawidłowo wykonana, każda placówka, czy inne miejsce powinny być wyposażone w środki do dezynfekcji rąk. To z ich wykorzystaniem możemy spokojnie stwierdzić, że robimy wszystko, aby zabezpieczyć się przed wirusami. Asortyment naszego sklepu zawiera środki do dezynfekcji rąk, które są skuteczne w działaniu. Polecany przez nas preparat do dezynfekcji rąk spełnia wymogi WHO i został opracowany przez markę TORK. Jest to wysokiej jakości płyn dezynfekujący do rąk, którego receptura stworzona została z wykorzystaniem alkoholu. Przeznaczony jest do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Jego skuteczność jest bardzo wysoka - to produkt, który gotowy jest do walki z koronawirusem. Płyn dezynfekujący do rąk TORK nie wymaga rozcieńczenia. Jest bardzo łagodny dla skóry, dlatego może być bez żadnych obaw stosowany w warunkach domowych. Już dziś przyjrzyj się naszej propozycji, jaką jest płyn dezynfekujący do rąk TORK WHO.

Środki do dezynfekcji rąk, które pragniemy Ci zaoferować w naszym sklepie, nie trafiły do nas przypadkowo. Każdy z nich został sprawdzony zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i skuteczności w walce z różnego rodzaju drobnoustrojami, a w tym z koronawirusem. Oferta przeznaczona jest nie tylko dla placówek medycznych, ale również osób prywatnych. Dostępne są środki od wielu producentów - wśród nich znajdziesz Ecolab, Tork, Clinex, czy Diversey. U nas kupisz płyny w małych sprayach i dużych kanistrach 5 litrowych. Na szczególną uwagę również zasługuje mydło do dezynfekcji rąk marki Kenolux. Wykazuje bardzo dużą skuteczność na różnego rodzaju drobnoustroje. Ponadto jest to mydło, które zostało zatwierdzone jako bezpieczne dla środowiska przez departament rejestracji produktów biobójczych. Jest bardzo wydajny - wystarczy zaledwie kilka kropel, aby dezynfekcja była skuteczna i przeprowadzona prawidłowo. Po jego zastosowaniu należy po chwili umyć ręce ciepłą wodą. Już dziś zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny oraz wysokiej jakości produkty, które mają potwierdzoną skuteczność w walce z koronawirusem!