Sklep Higiena.net.pl

HigienaSklep Higiena.net.pl powstał w roku 2014 jako nowy kanał dystrybucyjny przedsiębiorstwa handlowego Debiut Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i po dziś dzień jest ściśle związany z łódzkim oddziałem tej firmy. Nieustanne dążenie do doskonalenia obsługi naszych Klientów doprowadziło do kompletnej zmiany szaty graficznej oraz poszerzenia sklepu o nowe funkcje w październiku 2016 roku. Cechami, które wyróżniają nas spośród konkurencji są indywidualne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo w zakresie utrzymania higieny obiektowej.


Debiut Plus - Kim jesteśmy

logoFirma Debiut Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku już ponad 25 lat. Zajmujemy się zaopatrywaniem odbiorców instytucjonalnych w systemy higieniczne, środki czystości, dezynfekcję medyczną i maszyny sprzątające. Do ciągle powiększającego się grona naszych klientów należą największe przedsiębiorstwa w Polsce, hotele, restauracje, instytucje, urzędy i firmy z sektora MŚP.


Co sprzedajemy?

tork-logo_maleJesteśmy jednym z największych autoryzowanych dystrybutorów koncernu Essity, światowego producenta artykułów higienicznych, znanego w Polsce ze sprzedaży produktów marki Tork. Zajmujemy się również dystrybucją chemii profesjonalnej i Eko kosmetyków m.in. marek Clinex, Swish, Ecolab oraz YOPE


Gdzie nas znajdziesz?

Obecnie posiadamy dwa oddziały w Łodzi i Warszawie – jednak bezustannie pozyskujemy nowe rynki zbytu i działamy w całej Polsce. Utrzymywanie wysokich stanów magazynowych, rozbudowana flota samochodowa oraz współpraca z największymi firmami kurierskimi pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom logistycznym naszych Klientów. Naszym celem jest ciągłość i terminowość dostaw oraz krótkie terminy realizacji zamówień.


Dlaczego warto nam zaufać?

Gazele-2016logo rzetelna firma

Jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju, z początkiem 2023 roku już czternasty raz z rzędu otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. Utytułowano nas również mianem Rzetelnej Firmy, ponieważ nigdy nie byliśmy notowani w Krajowym Rejestrze Długów, a rzetelność i uczciwość w biznesie są dla nas najważniejsze.


Co oferujemy?

Bogaty asortyment pozwala naszym Klientom na dobór odpowiednich rozwiązań, poczynając od zakupu podstawowych dozowników na ręczniki, papier i mydło wraz z odpowiednimi materiałami eksploatacyjnymi, poprzez szeroką gamę środków chemicznych, aż po wszelkiego rodzaju czyściwa przemysłowe i profesjonalne urządzenia sprzątające. Nasz sztab wysoko wykwalifikowanych doradców handlowych dobierze najlepsze rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby. Obecnie biura w Warszawie i Łodzi świadczą usługi na rzecz ponad tysiąca podmiotów, a ta liczba ciągle rośnie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.