Rękawice diagnostyczne Znaleziono: 21

Higiena.net.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz wysokiej jakości rękawice nitrylowe oraz rękawiczki lateksowe i winylowe. Skupiamy się na tym, aby nasza oferta spełniła Twoje oczekiwania pod względem jakości i ceny. Przed wprowadzeniem rękawiczek do naszej oferty dokładnie sprawdzamy, czy zostały one sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że dłonie stanowią nasze narzędzie pracy, dlatego ogromną wagę przykładamy do tego, aby zapewnić im ochronę przed szkodliwymi substancjami i drobnoustrojami. Już dziś zabezpiecz swoje dłonie - poznaj nasz pełen asortyment!

Dlaczego warto stosować rękawice diagnostyczne?

Bez względu na to, jakie czynności wykonujemy w domu, pracy, czy ogrodzie, zdrowie i bezpieczeństwo naszych dłoni powinno być nieustannie chronione. W tym celu warto zastosować jednorazowe rękawice nitrylowe. To dzięki nim mamy możliwość uchronienia się przed bakteriami i drobnoustrojami, z którymi mamy kontakt na co dzień. Należy pamiętać, że właściwie codziennie mamy kontakt z klamkami drzwi podczas wchodzenia do obiektów, a podczas zakupów poprzez dłonie dotykamy wielu produktów, na których mogą znajdować się różnego rodzaju zabrudzenia. Wystarczy, że nasza dłoń zbliży się do okolic twarzy, a bakterie w sposób ekspresowy dostają się do całego ciała. Na szczęście producenci oferują nam wysokiej jakości rękawice nitrylowe, które pomogą nam się chronić. W ofercie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wariantów rękawiczek diagnostycznych.

Pierwszą propozycją, którą pragniemy przedstawić w naszym sklepie, są rękawiczki jednorazowe bezpudrowe od producenta Doman z serii Plus. Są to rękawiczki w rozmiarze L w poręcznym opakowaniu. Rękawiczki jednorazowe bezpudrowe wykonane są z nitrylu, który jest bardzo przyjazny dla skóry. Nie wywołuje on żadnych podrażnień ani alergii. Nitryl to materiał, który cechuje się również dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Rękawiczki nitrylowe idealnie sprawdzą się w gabinetach diagnostycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach. Decydując się na rękawiczki jednorazowe bezpudrowe, zapewniamy swoim dłoniom wysoką ochronę. Są one elastyczne oraz nie mają negatywnego wpływu na czynność, którą będziemy wykonywać w rękawiczkach. Rękawiczki nitrylowe posiadają wygodny mankiet, który ułatwia ich zdejmowanie i zakładanie. Prezentowane rękawiczki nitrylowe są bezpieczne i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Opakowanie liczy 100 sztuk rękawiczek. Istnieje możliwość zakupu rękawiczek w formie hurtowej, czyli 10 opakowań po 100 sztuk.

W przypadku, gdy pracujesz w miejscu, w którym istnieje duże ryzyko zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2, warto wyposażyć się w rękawiczki jednorazowe lateksowe Santex od producenta Mercator Medical. Są to rękawiczki diagnostyczne, przy których produkcji wykorzystano najwyższej jakości lateks. Jest to elastyczny materiał, dzięki któremu noszenie ich nie będzie sprawiało dyskomfortu. Ogromną zaletą lateksu jest fakt, że wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Prezentowane rękawiczki lateksowe wykonano z wykorzystaniem technologii, której poziom szczelności wynosi AQL 10. To wskaźnik, który gwarantuje bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Rękawiczki jednorazowe pudrowane są skrobią kukurydzianą, która jest bezpieczna i nie wywołuje żadnych alergii skórnych. Rękawiczki dostępne są w rozmiarze M. Już dziś zapraszamy Cię do nas, gdzie możesz poznać rękawiczki jednorazowe pudrowane w bardzo atrakcyjnej cenie!

Dla osób o większych dłoniach również przygotowaliśmy wspaniałą propozycję! Są to rękawice winylowe w rozmiarze XL producenta Zarys International Group. Winyl to materiał, który ma bardzo wiele zalet. Podstawową jest fakt, że jest przyjazny dla skóry i nie wywołuje żadnych podrażnień. Rękawice winylowe również wyróżniają się elastycznością i dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Użytkowanie ich będzie komfortowe, a w momencie, gdy już zostaną usunięte, na dłoniach nie pojawią się zaczerwienienia. Te rękawiczki jednorazowe winylowe znajdą zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, czy laboratoriach. Ponadto proponowane rękawice przeznaczone są do kontaktu z tłuszczami, z którymi rękawice nitrylowe nie są w stanie sobie poradzić. Opakowanie liczy 100 sztuk. Dostępne są również w wersji zbiorowej - już dziś poznaj oferowane przez nas rękawiczki jednorazowe winylowe!

Rękawiczki diagnostyczne - poznaj nasze warianty

Jednym z bardzo popularnych rozwiązań w kwestii ochrony są rękawiczki diagnostyczne. Chronią nas w momencie pierwszego kontaktu z różnego rodzaju drobnoustrojami. Rękawiczki diagnostyczne są przeznaczone w szczególności dla osób, które mają bezpośredni kontakt z silnymi bakteriami oraz chorobami. Są to osoby, które wykonują takie zawody jak lekarz, czy pielęgniarka. Od tego, w jakie środki ostrożności zostaną wyposażeni medycy, zależy to, jak będzie chronione ich zdrowie, a nawet i życie. Cenione i wybierane przez wielu lekarzy są rękawiczki jednorazowe lateksowe Comfort Powdered producenta Mercator Medical. Takie rękawiczki lateksowe znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl. Rękawiczki jednorazowe pudrowane wykonane są z najwyższej jakości lateksu. Jest to elastyczny materiał, który pozyskiwany jest z naturalnych źródeł. Ponadto rękawiczki lateksowe Comfort Powdered są odporne na patogeny, które są przenoszone przez krew. To zatem idealny zakup dla gabinetu lekarskiego. Są one wypełnione skrobią kukurydzianą, która pełni rolę środka pudrującego. Dostępne są w rozmiarze M, a opakowanie liczy 100 sztuk rękawiczek.

W ofercie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl dostępne są również rękawiczki nitrylowe w opakowaniu 100 sztuk w kolorze niebieskim. Jest to produkt, który oferuje nam producent Mercator Medical. Rękawiczki nitrylowe cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Dla osób, które mają bardzo delikatną skórę, stanowią idealne rozwiązanie, ponieważ są przyjazne dla skóry. Nie musimy obawiać się, że wywołają podrażnienia czy uczucie swędzenia. Doskonale rozumiemy, że każdy z nas ma różnego rodzaju skórę, dlatego ofertę tworzymy z uwzględnieniem potrzeb każdego klienta. Proponowane rękawiczki gwarantują precyzyjny dotyk i bardzo pewny chwyt. To sprawia, że użytkowanie ich nie będzie sprawiało Ci żadnych trudności.

Ciekawą propozycję stanowią również jednorazowe rękawice nitrylowe, które są hipoalergiczną alternatywą rękawiczek lateksowych. Idealnie sprawdzą się w miejscach, takich jak laboratoria medyczne. Wszystkie oferowane w naszym sklepie Higiena.net.pl jednorazowe rękawice nitrylowe są bezpudrowe i gwarantują bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa przed drobnoustrojami. To rękawiczki, które zapewniają również ochronę przed koronawirusem. Rękawiczki zostały przebadane, dlatego bez żadnych obaw mogą być dopuszczone do stosowania w gastronomii i przemyśle. Jest to zatem produkt bardzo praktyczny, o szerokim zastosowaniu. Nitryl to materiał, który nie wywołuje żadnych podrażnień na skórze. Co więcej, w rękawiczkach opuszki mają zakończenie teksturowe, dzięki czemu precyzyjne wykonywanie prac nie będzie żadnym problemem. Rękawiczki nitrylowe to jedna z wielu propozycji, jakie znajdziesz w naszym sklepie!

Rękawiczki diagnostyczne - na co zwracać uwagę przy ich zakupie?

Jakość rękawic diagnostycznych, które stosowane są w gabinetach lekarskich, odgrywa kluczową rolę w kwestii bezpieczeństwa. Istotne jest, aby używać certyfikowanych rękawiczek dobrej jakości, które będą odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Personel medyczny powinien kierować się własnym dobrem i sięgać tylko po sprawdzone rękawiczki. Nasz sklep internetowy w jednym ze swoich działów oferuje wysokiej jakości rękawice nitrylowe, winylowe, lateksowe i wiele innych pozycji. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługują rękawice nitrylowe producenta Zarys. Są to rękawiczki, które przygotowane są do jednorazowego użytku. Wykorzystanie nitrylu to gwarancja bezpieczeństwa oraz poczucia komfortu podczas użytkowania. Brak pudru w rękawicach sprawia, że są one bardzo przyjazne dla skóry. Przeznaczone są w szczególności dla osób, których skóra jest bardzo delikatna i wrażliwa. Jednak to nie wszystko, czym mogą się pochwalić rękawice nitrylowe. Ogromnym atutem, który powinien być uwzględniany przy zakupie, jest wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Podczas nakładania i użytkowania nie rozrywają się. Prezentowane rękawiczki jednorazowe nitrylowe mają zwiększoną ochronę na wypadki, które pojawiają się w gabinetach lekarskich. Mowa tutaj o różnego rodzaju przekłuciach igłą. Personel medyczny nigdy nie ma 100% wiedzy, na jakie schorzenia choruje pacjent, dlatego podstawowe zabezpieczenie to podstawa. Rękawiczki jednorazowe nitrylowe na pewno w takich przypadkach zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Już dziś zachęcamy cały personel medyczny do poznania naszych wszystkich propozycji! Rękawiczki jednorazowe nitrylowe to zaledwie jedna z wielu pozycji, które znajdziesz w naszym dziale!

Rękawiczki diagnostyczne, ze względu na różnego rodzaju zastosowanie występują w różnych rozmiarach i wersjach. Przy ich zakupie oprócz jakości pod uwagę należy brać ogólną charakterystykę prezentowanych rękawiczek. Jedne przeznaczone są do gabinetów lekarskich, natomiast istnieje grupa rękawiczek, które można stosować w branży przemysłowej. Od tego, w jakie rękawiczki się wyposażymy, zależy bezpieczeństwo nasze, jak i bliskiej rodziny. Nasz sklep internetowy Higiena.net.pl w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo przygotował dla Ciebie kilka propozycji rękawiczek. Poznaj je zatem już dziś!

Rękawiczki lateksowe w kolorze białym marki Doman w rozmiarze L to produkt jednorazowy, który cechuje się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Ogromną zaletą prezentowanych rękawiczek jest elastyczność oraz fakt, że podczas wykonywania prac nie wywołują żadnego dyskomfortu. To bardzo ważna cecha, którą powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru rękawiczek. Ponadto rękawiczki lateksowe producenta Doman chronią nas przed patogenami, które przenoszone są przez krew. Kolejną pozycją, obok której nie można przejść obojętnie, są rękawiczki winylowe. Zastanawiasz się, dlaczego akurat winyl? Otóż rękawiczki winylowe przeznaczone są dla osób, które nie lubią, jeśli przylegają one ściśle do dłoni. To jednak nie jest główna cecha, która przemawia za ich zakupem. Tworzywo winylowe charakteryzują się większą odpornością na substancje o charakterze tłuszczowym niż np. lateks. Rękawiczki winylowe idealnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale z ich użytkowania będą zadowolone także osoby, które pracują w gabinetach kosmetycznych, czy fryzjerskich.

Wśród naszej bogatej oferty znalazły się również przezroczyste rękawiczki winylowe od producenta Doman. To marka, która oferuje nam wysokiej jakości produkty medyczne. Prezentowane rękawiczki winylowe są bardzo przyjazne dla skóry. Osoby z delikatną skórą bez żadnych obaw mogą stosować naszą propozycję. W przeciwieństwie do lateksu winyl jest hipoalergiczny. Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych jest raczej niemożliwe. Cechą, którą również wyróżniają się rękawiczki wykonane z winylu, jest miękkość i elastyczność. To dzięki nim wykonywanie potencjalnie niebezpiecznych czynności może być przyjemne i nie wywoła żadnego dyskomfortu. Już dziś poznaj rękawiczki winylowe, które dostępne są w ofercie naszego sklepu Higiena.net.pl!

Szybkie rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych, jak i otaczającego nas koronawirusa sprawiło, że musieliśmy dostosować się do obostrzeń i zaleceń lekarzy. Główne zalecenia, które pozwolą nam się uchronić przed zachorowaniem, to dystans, noszenie maseczki oraz najważniejsze - zastosowanie rękawiczek jednorazowego użytku. To dzięki nim unikamy bezpośredniego kontaktu z rozprzestrzeniającym się wirusem. Jednak zakup odpowiednich rękawiczek jednorazowego użytku to nie wszystko. Należy je dopasować indywidualnie do dłoni każdego z nas oraz zawodu, jaki wykonujemy. Inne rękawiczki przeznaczone są dla personelu medycznego, natomiast inne do branży spożywczej, czy pracy urzędowej. Jeśli już wybierzemy odpowiednie rękawiczki, należy pamiętać, że ich zakładanie, jak i zdejmowanie ma znaczenie. Podczas zdejmowania należy zrobić wszystko, aby nie dotykać nimi pozostałych części ciała. Oczywiście, rękawiczki zaraz po zdjęciu należy wyrzucić bezpośrednio do kosza. Wirusy mają to do siebie, że bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Oferta naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl stworzona została również z myślą o zabezpieczeniu nas i naszych bliskich zarówno przed koronawirusem, jak i innymi chorobami. Zachęcamy Cię zatem do poznania wszystkich propozycji rękawiczek jednorazowych, które są u nas dostępne!

Rękawice diagnostyczne w użytku domowym

Warto wspomnieć również o tym, że współcześnie rękawiczki jednorazowe wykorzystuje się nie tylko w placówkach medycznych, czy gabinetach, ale i w warunkach domowych. Rękawiczki diagnostyczne zapewniają doskonałą ochronę przed rozmaitymi zakażeniami, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je również w domach. Sprawdzą się, chociażby podczas remontu, czy wykonywania manicure najbliższej koleżance. Modele z naszego sklepu internetowego cechuje świetna jakość wykonania i bardzo atrakcyjna cena. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Rękawice diagnostyczne, które oferujemy spełniają wszystkie obowiązujące standardy, są bezpieczne dla dłoni i niezwykle skuteczne.

Higiena.net.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz wysokiej jakości rękawice nitrylowe oraz rękawiczki lateksowe i winylowe. Skupiamy się na tym, aby nasza oferta spełniła Twoje oczekiwania pod względem jakości i ceny. Przed wprowadzeniem rękawiczek do naszej oferty dokładnie sprawdzamy, czy zostały one sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że dłonie stanowią nasze narzędzie pracy, dlatego ogromną wagę przykładamy do tego, aby zapewnić im ochronę przed szkodliwymi substancjami i drobnoustrojami. Już dziś zabezpiecz swoje dłonie - poznaj nasz pełen asortyment!

Dlaczego warto stosować rękawice diagnostyczne?

Bez względu na to, jakie czynności wykonujemy w domu, pracy, czy ogrodzie, zdrowie i bezpieczeństwo naszych dłoni powinno być nieustannie chronione. W tym celu warto zastosować jednorazowe rękawice nitrylowe. To dzięki nim mamy możliwość uchronienia się przed bakteriami i drobnoustrojami, z którymi mamy kontakt na co dzień. Należy pamiętać, że właściwie codziennie mamy kontakt z klamkami drzwi podczas wchodzenia do obiektów, a podczas zakupów poprzez dłonie dotykamy wielu produktów, na których mogą znajdować się różnego rodzaju zabrudzenia. Wystarczy, że nasza dłoń zbliży się do okolic twarzy, a bakterie w sposób ekspresowy dostają się do całego ciała. Na szczęście producenci oferują nam wysokiej jakości rękawice nitrylowe, które pomogą nam się chronić. W ofercie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wariantów rękawiczek diagnostycznych.

Pierwszą propozycją, którą pragniemy przedstawić w naszym sklepie, są rękawiczki jednorazowe bezpudrowe od producenta Doman z serii Plus. Są to rękawiczki w rozmiarze L w poręcznym opakowaniu. Rękawiczki jednorazowe bezpudrowe wykonane są z nitrylu, który jest bardzo przyjazny dla skóry. Nie wywołuje on żadnych podrażnień ani alergii. Nitryl to materiał, który cechuje się również dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Rękawiczki nitrylowe idealnie sprawdzą się w gabinetach diagnostycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach. Decydując się na rękawiczki jednorazowe bezpudrowe, zapewniamy swoim dłoniom wysoką ochronę. Są one elastyczne oraz nie mają negatywnego wpływu na czynność, którą będziemy wykonywać w rękawiczkach. Rękawiczki nitrylowe posiadają wygodny mankiet, który ułatwia ich zdejmowanie i zakładanie. Prezentowane rękawiczki nitrylowe są bezpieczne i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Opakowanie liczy 100 sztuk rękawiczek. Istnieje możliwość zakupu rękawiczek w formie hurtowej, czyli 10 opakowań po 100 sztuk.

W przypadku, gdy pracujesz w miejscu, w którym istnieje duże ryzyko zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2, warto wyposażyć się w rękawiczki jednorazowe lateksowe Santex od producenta Mercator Medical. Są to rękawiczki diagnostyczne, przy których produkcji wykorzystano najwyższej jakości lateks. Jest to elastyczny materiał, dzięki któremu noszenie ich nie będzie sprawiało dyskomfortu. Ogromną zaletą lateksu jest fakt, że wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Prezentowane rękawiczki lateksowe wykonano z wykorzystaniem technologii, której poziom szczelności wynosi AQL 10. To wskaźnik, który gwarantuje bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Rękawiczki jednorazowe pudrowane są skrobią kukurydzianą, która jest bezpieczna i nie wywołuje żadnych alergii skórnych. Rękawiczki dostępne są w rozmiarze M. Już dziś zapraszamy Cię do nas, gdzie możesz poznać rękawiczki jednorazowe pudrowane w bardzo atrakcyjnej cenie!

Dla osób o większych dłoniach również przygotowaliśmy wspaniałą propozycję! Są to rękawice winylowe w rozmiarze XL producenta Zarys International Group. Winyl to materiał, który ma bardzo wiele zalet. Podstawową jest fakt, że jest przyjazny dla skóry i nie wywołuje żadnych podrażnień. Rękawice winylowe również wyróżniają się elastycznością i dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Użytkowanie ich będzie komfortowe, a w momencie, gdy już zostaną usunięte, na dłoniach nie pojawią się zaczerwienienia. Te rękawiczki jednorazowe winylowe znajdą zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, czy laboratoriach. Ponadto proponowane rękawice przeznaczone są do kontaktu z tłuszczami, z którymi rękawice nitrylowe nie są w stanie sobie poradzić. Opakowanie liczy 100 sztuk. Dostępne są również w wersji zbiorowej - już dziś poznaj oferowane przez nas rękawiczki jednorazowe winylowe!

Rękawiczki diagnostyczne - poznaj nasze warianty

Jednym z bardzo popularnych rozwiązań w kwestii ochrony są rękawiczki diagnostyczne. Chronią nas w momencie pierwszego kontaktu z różnego rodzaju drobnoustrojami. Rękawiczki diagnostyczne są przeznaczone w szczególności dla osób, które mają bezpośredni kontakt z silnymi bakteriami oraz chorobami. Są to osoby, które wykonują takie zawody jak lekarz, czy pielęgniarka. Od tego, w jakie środki ostrożności zostaną wyposażeni medycy, zależy to, jak będzie chronione ich zdrowie, a nawet i życie. Cenione i wybierane przez wielu lekarzy są rękawiczki jednorazowe lateksowe Comfort Powdered producenta Mercator Medical. Takie rękawiczki lateksowe znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl. Rękawiczki jednorazowe pudrowane wykonane są z najwyższej jakości lateksu. Jest to elastyczny materiał, który pozyskiwany jest z naturalnych źródeł. Ponadto rękawiczki lateksowe Comfort Powdered są odporne na patogeny, które są przenoszone przez krew. To zatem idealny zakup dla gabinetu lekarskiego. Są one wypełnione skrobią kukurydzianą, która pełni rolę środka pudrującego. Dostępne są w rozmiarze M, a opakowanie liczy 100 sztuk rękawiczek.

W ofercie naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl dostępne są również rękawiczki nitrylowe w opakowaniu 100 sztuk w kolorze niebieskim. Jest to produkt, który oferuje nam producent Mercator Medical. Rękawiczki nitrylowe cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Dla osób, które mają bardzo delikatną skórę, stanowią idealne rozwiązanie, ponieważ są przyjazne dla skóry. Nie musimy obawiać się, że wywołają podrażnienia czy uczucie swędzenia. Doskonale rozumiemy, że każdy z nas ma różnego rodzaju skórę, dlatego ofertę tworzymy z uwzględnieniem potrzeb każdego klienta. Proponowane rękawiczki gwarantują precyzyjny dotyk i bardzo pewny chwyt. To sprawia, że użytkowanie ich nie będzie sprawiało Ci żadnych trudności.

Ciekawą propozycję stanowią również jednorazowe rękawice nitrylowe, które są hipoalergiczną alternatywą rękawiczek lateksowych. Idealnie sprawdzą się w miejscach, takich jak laboratoria medyczne. Wszystkie oferowane w naszym sklepie Higiena.net.pl jednorazowe rękawice nitrylowe są bezpudrowe i gwarantują bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa przed drobnoustrojami. To rękawiczki, które zapewniają również ochronę przed koronawirusem. Rękawiczki zostały przebadane, dlatego bez żadnych obaw mogą być dopuszczone do stosowania w gastronomii i przemyśle. Jest to zatem produkt bardzo praktyczny, o szerokim zastosowaniu. Nitryl to materiał, który nie wywołuje żadnych podrażnień na skórze. Co więcej, w rękawiczkach opuszki mają zakończenie teksturowe, dzięki czemu precyzyjne wykonywanie prac nie będzie żadnym problemem. Rękawiczki nitrylowe to jedna z wielu propozycji, jakie znajdziesz w naszym sklepie!

Rękawiczki diagnostyczne - na co zwracać uwagę przy ich zakupie?

Jakość rękawic diagnostycznych, które stosowane są w gabinetach lekarskich, odgrywa kluczową rolę w kwestii bezpieczeństwa. Istotne jest, aby używać certyfikowanych rękawiczek dobrej jakości, które będą odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Personel medyczny powinien kierować się własnym dobrem i sięgać tylko po sprawdzone rękawiczki. Nasz sklep internetowy w jednym ze swoich działów oferuje wysokiej jakości rękawice nitrylowe, winylowe, lateksowe i wiele innych pozycji. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługują rękawice nitrylowe producenta Zarys. Są to rękawiczki, które przygotowane są do jednorazowego użytku. Wykorzystanie nitrylu to gwarancja bezpieczeństwa oraz poczucia komfortu podczas użytkowania. Brak pudru w rękawicach sprawia, że są one bardzo przyjazne dla skóry. Przeznaczone są w szczególności dla osób, których skóra jest bardzo delikatna i wrażliwa. Jednak to nie wszystko, czym mogą się pochwalić rękawice nitrylowe. Ogromnym atutem, który powinien być uwzględniany przy zakupie, jest wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Podczas nakładania i użytkowania nie rozrywają się. Prezentowane rękawiczki jednorazowe nitrylowe mają zwiększoną ochronę na wypadki, które pojawiają się w gabinetach lekarskich. Mowa tutaj o różnego rodzaju przekłuciach igłą. Personel medyczny nigdy nie ma 100% wiedzy, na jakie schorzenia choruje pacjent, dlatego podstawowe zabezpieczenie to podstawa. Rękawiczki jednorazowe nitrylowe na pewno w takich przypadkach zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Już dziś zachęcamy cały personel medyczny do poznania naszych wszystkich propozycji! Rękawiczki jednorazowe nitrylowe to zaledwie jedna z wielu pozycji, które znajdziesz w naszym dziale!

Rękawiczki diagnostyczne, ze względu na różnego rodzaju zastosowanie występują w różnych rozmiarach i wersjach. Przy ich zakupie oprócz jakości pod uwagę należy brać ogólną charakterystykę prezentowanych rękawiczek. Jedne przeznaczone są do gabinetów lekarskich, natomiast istnieje grupa rękawiczek, które można stosować w branży przemysłowej. Od tego, w jakie rękawiczki się wyposażymy, zależy bezpieczeństwo nasze, jak i bliskiej rodziny. Nasz sklep internetowy Higiena.net.pl w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo przygotował dla Ciebie kilka propozycji rękawiczek. Poznaj je zatem już dziś!

Rękawiczki lateksowe w kolorze białym marki Doman w rozmiarze L to produkt jednorazowy, który cechuje się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Ogromną zaletą prezentowanych rękawiczek jest elastyczność oraz fakt, że podczas wykonywania prac nie wywołują żadnego dyskomfortu. To bardzo ważna cecha, którą powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru rękawiczek. Ponadto rękawiczki lateksowe producenta Doman chronią nas przed patogenami, które przenoszone są przez krew. Kolejną pozycją, obok której nie można przejść obojętnie, są rękawiczki winylowe. Zastanawiasz się, dlaczego akurat winyl? Otóż rękawiczki winylowe przeznaczone są dla osób, które nie lubią, jeśli przylegają one ściśle do dłoni. To jednak nie jest główna cecha, która przemawia za ich zakupem. Tworzywo winylowe charakteryzują się większą odpornością na substancje o charakterze tłuszczowym niż np. lateks. Rękawiczki winylowe idealnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale z ich użytkowania będą zadowolone także osoby, które pracują w gabinetach kosmetycznych, czy fryzjerskich.

Wśród naszej bogatej oferty znalazły się również przezroczyste rękawiczki winylowe od producenta Doman. To marka, która oferuje nam wysokiej jakości produkty medyczne. Prezentowane rękawiczki winylowe są bardzo przyjazne dla skóry. Osoby z delikatną skórą bez żadnych obaw mogą stosować naszą propozycję. W przeciwieństwie do lateksu winyl jest hipoalergiczny. Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych jest raczej niemożliwe. Cechą, którą również wyróżniają się rękawiczki wykonane z winylu, jest miękkość i elastyczność. To dzięki nim wykonywanie potencjalnie niebezpiecznych czynności może być przyjemne i nie wywoła żadnego dyskomfortu. Już dziś poznaj rękawiczki winylowe, które dostępne są w ofercie naszego sklepu Higiena.net.pl!

Szybkie rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych, jak i otaczającego nas koronawirusa sprawiło, że musieliśmy dostosować się do obostrzeń i zaleceń lekarzy. Główne zalecenia, które pozwolą nam się uchronić przed zachorowaniem, to dystans, noszenie maseczki oraz najważniejsze - zastosowanie rękawiczek jednorazowego użytku. To dzięki nim unikamy bezpośredniego kontaktu z rozprzestrzeniającym się wirusem. Jednak zakup odpowiednich rękawiczek jednorazowego użytku to nie wszystko. Należy je dopasować indywidualnie do dłoni każdego z nas oraz zawodu, jaki wykonujemy. Inne rękawiczki przeznaczone są dla personelu medycznego, natomiast inne do branży spożywczej, czy pracy urzędowej. Jeśli już wybierzemy odpowiednie rękawiczki, należy pamiętać, że ich zakładanie, jak i zdejmowanie ma znaczenie. Podczas zdejmowania należy zrobić wszystko, aby nie dotykać nimi pozostałych części ciała. Oczywiście, rękawiczki zaraz po zdjęciu należy wyrzucić bezpośrednio do kosza. Wirusy mają to do siebie, że bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Oferta naszego sklepu internetowego Higiena.net.pl stworzona została również z myślą o zabezpieczeniu nas i naszych bliskich zarówno przed koronawirusem, jak i innymi chorobami. Zachęcamy Cię zatem do poznania wszystkich propozycji rękawiczek jednorazowych, które są u nas dostępne!

Rękawice diagnostyczne w użytku domowym

Warto wspomnieć również o tym, że współcześnie rękawiczki jednorazowe wykorzystuje się nie tylko w placówkach medycznych, czy gabinetach, ale i w warunkach domowych. Rękawiczki diagnostyczne zapewniają doskonałą ochronę przed rozmaitymi zakażeniami, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je również w domach. Sprawdzą się, chociażby podczas remontu, czy wykonywania manicure najbliższej koleżance. Modele z naszego sklepu internetowego cechuje świetna jakość wykonania i bardzo atrakcyjna cena. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Rękawice diagnostyczne, które oferujemy spełniają wszystkie obowiązujące standardy, są bezpieczne dla dłoni i niezwykle skuteczne.

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.