• Lucart EcoNatural L-ONE Maxi - Czyściwo w roli, centralnie dozowane, 2 warstwy, 158 m, celuloza Fiberpack - 6 rolek - Higiena.NET

Lucart EcoNatural L-ONE Maxi - Czyściwo w roli, centralnie dozowane, 2 warstwy, 158 m, celuloza Fiberpack - 6 rolek

Kod towaru: 852277

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 128,05

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 3 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart EcoNatural L-ONE Maxi - Czyściwo w roli, centralnie dozowane, 2 warstwy, 158 m, celuloza Fiberpack - 6 rolek

Opis

Lucart EcoNatural L-ONE Maxi - Czyściwo w roli, centralnie dozowane, 2 warstwy, 158 m, celuloza Fiberpack - 6 rolek

Oferowane czyściwo EcoNatural L-One Maxi marki Lucart, to rozwiązanie, które w doskonałej równowadze łączy trzy elementy, tj. świetną jakość, oszczędne zużycie oraz troskę o środowisko naturalne. Z tego powodu stanowi ono bardzo częsty wybór wśród takich miejsc jak fabryki, warsztaty czy kuchnie w restauracjach.

Produkty z linii EcoNatural stworzone zostały przy wykorzystaniu nowoczesnej i jedynej w swoim rodzaju, ekologicznej technologii opracowanej specjalnie dla marki Lucart. Prezentowane czyściwo papierowe wykonane jest w 100% z celulozy pozyskanej z kartonów po napojach. Tworzywo to nosi nazwę Fiberpack, a w czasie jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. Proces ten jest w pełni ekologiczny, co potwierdza również certyfikat Ecolabel, przyznawany wyłącznie artykułom spełniającym najbardziej rygorystyczne wymogi.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przeciwieństwie do surowców wtórnych takich jak makulatura, materiał ten wyróżnia się perfekcyjną jakością i właściwościami, które znaleźć możemy w czystej celulozie. Oferowane czyściwo gwarantuje przede wszystkim wysoką chłonność, dzięki czemu sprawdza się idealnie podczas zbierania różnego rodzaju rozlanych płynów, takich jak np. rozpuszczalniki, oleje czy woda. Wyróżnia się także bardzo dużą wytrzymałością - nawet po namoczeniu różnymi środkami czyszczącymi czy płynami do dezynfekcji. Przekłada się to bezpośrednio na poprawienie efektywności naszej pracy. Nawet najtrudniejsze zadania wykonany w znacznie krótszym czasie. Dzięki temu zużyjemy także zdecydowanie mniej ściereczek, a oferowane opakowanie wystarczy na dłużej i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Jedna rolka czyściwa EcoNatural L-One Maxi ma długość 158 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie prawie 1 kilometr produktu do wykorzystania. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, np. w halach przetwórstwa żywności czy liniach produkcyjnych.

Cały system został zaprojektowany, aby zwiększyć higienę oraz zmniejszyć ilość odpadów i niepotrzebne koszty. W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem, pobierany jest tylko jeden listek jednocześnie. To bardzo wygodny sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że czyściwo nie miało wcześniej kontaktu ze szkodliwymi drobnoustrojami. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jego żywotność.


Cechy produktu

  • Duża ilość - prawie 1 km czyściwa papierowego
  • Przyjemne w dotyku
  • Bardzo chłonne = łatwe zbieranie płynów
  • Duża odporność na rozdarcia = mniejsze zużycie
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Przyjazne dla środowiska - wykonane w 100% z włókien pochodzących z recyklingu
  • Tworzywo Fiberpack - makulatura o właściwościach celulozy


Kompatybilne produkty

Czyściwo jest kompatybilne z dozownikiem marki Lucart L-ONE Maxi o kodzie 892287.


Parametry

Materiał wykonania:Surowiec wtórny Fiberpack (celuloza)
Liczba warstw:2
Wymiary odcinka:19,5 x 35 cm
Długość rolki:158 m
kolor:caffe latte
Liczba listków:450
Jednostka sprzedaży:1 karton = 6 rolek
Perforacja:tak

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.