• Lucart L-One Maxi - Dozownik do czyściw centralnie dozowanych w roli - Higiena.NET

Lucart L-One Maxi - Dozownik do czyściw centralnie dozowanych w roli

Kod towaru: 892287I

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 145,15 213,80

213,80 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 17 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Lucart L-One Maxi - Dozownik do czyściw centralnie dozowanych w roli

Opis

Lucart L-One Maxi - Dozownik do czyściw centralnie dozowanych w roli

Profesjonalny dozownik marki Lucart do pobierania czyściw papierowych w formie osobnych listków. Cechą wyróżniającą prezentowany dyspenser na tle konkurencji jest przede wszystkim fakt, że zastosowana w nim rolka posłuży nam przez bardzo długi czas. System centralnego wydawania to praktyczne rozwiązanie, które znacząco zwiększa wydajność używanych czyściw. Oferowane urządzenie pomaga nam odrywać arkusze z rolki wewnątrz, dzięki czemu wydawany jest zawsze jeden listek czyściwa papierowego. Cały dozownik został zaprojektowany tak, aby przede wszystkim zapobiegać niepotrzebnemu rozwijaniu rolki, co przekłada się bezpośrednio na redukcję kosztów zakupu czyściw papierowych.

Dozownik ma również wpływ na zwiększenie poziomu higieny w miejscach, którymi zarządzamy oraz poprawę wydajności pracy. Podczas korzystania z umieszczonych w dyspenserze czyściw papierowych, mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał oderwanego przez nas fragmentu. Co więcej, szczelna obudowa urządzenia wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zabezpiecza zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, np. wirusami i bakteriami. Dzięki temu dozownik sprawdzi się perfekcyjnie w różnego rodzaju kuchniach w miejscach publicznych o średnim lub dużym natężeniu ruchu, np. w galeriach handlowych, restauracjach, barach oraz wszędzie tam gdzie higiena ma szczególne znaczenie.

Dyspenser czyściwa został zaprojektowany i wykonany w dbałości o każdy szczegół. W idealnej harmonii łączy w sobie wygodę i praktyczność. Odrywanie pojedynczych listków czyściwa papierowego jest po prostu przyjemne i łatwe, dzięki czemu wydajność pracy naszego personelu zdecydowanie wzrasta. Co więcej, czyszczenie gładkiej obudowy zajmuje niewiele czasu, podobnie zresztą jak sama wymiana rolki na nową. Dodatkowo ułatwia to również półprzezroczysta obudowa, która umożliwia monitorowanie zużycia. Prosty design w schludnym, szarym kolorze nadaje dozownikowi profesjonalny, nowoczesny wygląd.


Cechy produktu

 • Gładka obudowa = łatwe czyszczenie
 • Dozowanie pojedynczych odcinków = oszczędność wkładów
 • Szczelne zamknięcie = większa higiena
 • Prosta wymiana wkładów
 • Schludny, profesjonalny wygląd
 • Redukcja niepotrzebnego rozwijania rolki
 • Zamknięcie na kluczyk = większe bezpieczeństwo
 • Półprzezroczysta obudowa = monitorowanie zużycia


Kompatybilne produkty

Dozownik jest kompatybilny z czyściwami papierowymi w systemie Lucart L-One Maxi.


Parametry

Materiał wykonania:Tworzywo sztuczne
Kolor:Biało-szary
Wysokość:36 cm
Szerokość:24,5 cm
Głębokość:24 cm
Jednostka sprzedaży:1 dozownik

Dokumenty

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!