• Lucart Strong 270 ID - Ręcznik w roli, 1 warstwa, 270 m, celuloza - 6 rolek - Higiena.NET

Lucart Strong 270 ID - Ręcznik w roli, 1 warstwa, 270 m, celuloza - 6 rolek

Kod towaru: 861126

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 230,85 339,95

339,95 zł Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 17 karton
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart Strong 270 ID - Ręcznik w roli, 1 warstwa, 270 m, celuloza - 6 rolek

Opis

Lucart Strong 270 ID - Ręcznik w roli, 1 warstwa, 270 m, celuloza - 6 rolek

Prezentowany ręcznik w roli Strong 270 ID marki Lucart, to rozwiązanie łączące dużą wydajność oraz świetną jakość. Dzięki temu od lat jest popularnym wyborem wśród takich miejsc jak nowoczesne biurowce czy restauracje. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy zadbać kompleksowo o nawet najbardziej wymagających gości.

Czysta celuloza zastosowana w ręczniku jest pozyskiwana z odpowiedzialnych źródeł i gwarantuje przede wszystkim dużą chłonność. Użytkownicy naszych łazienek zużyją dzięki temu mniej listków ręcznika do wytarcia rąk, a tym samym każda rolka wystarczy na dłużej. Przekłada się to bezpośrednio na poprawienie przepustowości naszych łazienek, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Prezentowany ręcznik jest również miękki i po prostu przyjemny w dotyku, dzięki czemu sprawia wrażenie bardziej luksusowego. W połączeniu ze schludnym, białym kolorem oferowany ręcznik papierowy bardzo dobrze przystaje do miejsc o wyższym standardzie.

Jedna rolka ręcznika papierowego Strong 270 ID ma długość 270 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie ponad 1,5 km ręcznika. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o bardzo dużym natężeniu natężeniu ruchu, np. w restauracjach, pubach, szpitalach czy w galeriach handlowych. Cały system Lucart ID Autocut został zaprojektowany, aby zwiększyć poziom higieny oraz zredukować ilość odpadów i niepotrzebne koszty. Połączenie prezentowanego ręcznika z kompatybilnym dozownikiem stanowi bardzo wygodny sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał używanego przez nas ręcznika papierowego. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność. Wszystko to wyraźnie zmniejszy koszty utrzymania naszych łazienek.


Cechy produktu

  • Duża ilość - ponad 1,5 km ręcznika w kartonie
  • Przyjemne w dotyku
  • Bardzo chłonne
  • Duża odporność na rozdarcia = mniejsze zużycie
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Czysta celuloza pozyskiwana z odpowiedzialnych źródeł
  • Możliwość dozowania po jednym odcinku


Kompatybilne produkty

Ręcznik jest kompatybilny z dozownikami marki Lucart z funkcją autocut o kodach 892306 i 892300


Parametry

Materiał wykonania:Celuloza
Liczba warstw:1
Długość rolki:270 m
kolor:biały
Jednostka sprzedaży:karton = 6 rolek
Perforacja:nie

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!