• Lucart Strong L-ONE Maxi 450 - Czyściwo w roli, centralnie dozowane, 2 warstwy, 158 m, celuloza - 6 rolek - Higiena.NET

Lucart Strong L-ONE Maxi 450 - Czyściwo w roli, centralnie dozowane, 2 warstwy, 158 m, celuloza - 6 rolek

Kod towaru: 852275U

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 127,40 187,65

187,65 zł Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 27 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart Strong L-ONE Maxi 450 - Czyściwo w roli, centralnie dozowane, 2 warstwy, 158 m, celuloza - 6 rolek

Opis

Lucart Strong L-ONE Maxi 450 - Czyściwo w roli, centralnie dozowane, 2 warstwy, 158 m, celuloza - 6 rolek

Oferowane czyściwo z serii Strong L-One Maxi marki Lucart, to rozwiązanie, które perfekcyjnie łączy wysoką jakość z wydajnością, dzięki której 1 rolka będzie nam służyć przez długi czas. Z tego powodu stanowi ono bardzo częsty wybór wśród takich miejsc jak fabryki, warsztaty samochodowe czy kuchnie w restauracjach.

Czysta celuloza zastosowana w czyściwie gwarantuje przede wszystkim wysoką chłonność, dzięki czemu będzie doskonałym wsparciem podczas zbierania różnego rodzaju rozlanych płynów, takich jak np. rozpuszczalniki, oleje czy woda. Wyróżnia się także bardzo dużą wytrzymałością - nawet po namoczeniu środkami czyszczącymi czy płynami do dezynfekcji. Przekłada się to bezpośrednio na poprawienie efektywności naszej pracy. Nawet najbardziej wymagające zadania zajmą nam znacznie mniej czasu niż dotychczas. Dzięki temu zużyjemy także zdecydowanie mniej odcinków, a oferowane opakowanie wystarczy na dłużej i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Jedna rolka czyściwa Strong L-One Maxi 450 ma długość 158 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie prawie 1 kilometr produktu do wykorzystania. Tak duża ilość z pewnością zrobi różnicę we wszystkich w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, np. w halach przetwórstwa żywności czy liniach produkcyjnych.

Cały system został zaprojektowany, aby zwiększyć higienę oraz zmniejszyć ilość odpadów i niepotrzebne koszty. W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem, pobierany jest tylko jeden listek jednocześnie. To bardzo wygodny sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że czyściwo nie miało wcześniej kontaktu ze szkodliwymi drobnoustrojami. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jego żywotność.


Cechy produktu

  • Duża ilość - prawie 1 km czyściwa papierowego
  • Przyjemne w dotyku
  • Bardzo chłonne = łatwe zbieranie płynów
  • Duża odporność na rozdarcia = mniejsze zużycie
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Celuloza pozyskiwana z odpowiedzialnych źródeł


Kompatybilne produkty

Czyściwo jest kompatybilne z dozownikiem z dozownikiem marki Lucart L-ONE Maxi o kodzie 892287I.


Parametry

Materiał wykonania:Celuloza
Liczba warstw:2
Wymiary odcinka:19,5 x 35 cm
Długość rolki:158 m
kolor:biały
Liczba listków:450
Jednostka sprzedaży:1 karton = 6 rolek
Perforacja:tak