Marka Tork to światowy lider w produkcji towarów higienicznych. Posiada ponad 50-letnią tradycję, a wytwarzane produkty sprzedawane są na całym świecie. O sukcesie tej marki świadczy także to, że w 2020 roku po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Superbrands Polska. Wszystko to świadczy o tym, że zaopatrując swoją palcówkę w produkty Tork, masz świadomość tego, że stawiasz na najlepszą jakość, która Cię nie zawiedzie. Dodatkowo Tork ma bardzo szeroką ofertę produktową, w której znajdziesz: ręczniki do rąk, papier toaletowy, mydła, serwetki, czyściwa przemysłowe, odświeżacze powietrza oraz pasujące do nich profesjonalne dozowniki higieniczne. Co więcej, markę wyróżnia także to, że ich produkty, np. dozowniki, są nie tylko łatwe w obsłudze dla użytkowników, ale także pracowników technicznych. Już teraz wybierz produkty Tork i postaw na ekspertów w tej dziedzinie.

Dozowniki Tork

Dozowniki Tork - strażnicy czystych rąk i dezynfekcji

Dozowniki to nieodłączny element wyposażenia każdego biura. Możemy wyróżnić ich kilka rodzajów: do mydła, ręczników, płynu dezynfekującego czy papieru toaletowego. Dodatkowo możemy podzielić je także ze względu na sposób mocowania. Możesz wybrać takie, które bezpośrednio przywiesza się do ściany lub wolnostojące, dzięki czemu możesz postawić je, gdziekolwiek chcesz. Co więcej, bogate portfolio produktowe pozwala Ci znaleźć produkty odpowiadające na potrzeby Twojej firmy. Sam decydujesz czy wybierasz na produkty bezdotykowe, czy standardowe - możliwości masz wiele. Dodatkowo do wyboru masz wiele wariantów kolorystycznych, dzięki czemu dozowniki Tork będą nie tylko funkcjonalne, ale także idealnie wpiszą się w Twoje wnętrze.

Ręczniki papierowe Tork

Ręczniki papierowe Tork - must have każdej kuchni i łazienki

Jeśli prowadzisz własny biznes, doskonale wiesz, jak ważne jest, aby biuro było w pełni wyposażone, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty higieniczne. Jednym z takich nieodłącznych elementów są ręczniki papierowe, a jeśli pragniesz zainwestować w produkty trwałe i wydajne, bez wątpienia powinieneś wybrać markę Tork. Do wyboru masz tradycyjny ręcznik kuchenny w roli, a także ręcznik w roli i składany, który możesz umieścić w dozowniku, dzięki czemu będziesz mógł go pobierać w bardzo wygodny sposób. Każdy z dostępnych rodzajów idealnie sprawdza się przy sprzątaniu. Dokładnie wchłaniają one wodę, dlatego nadają się do wysuszenia rąk, a także wytarcia plam na blacie, które są nieuniknione w każdej kuchni. Masz także do wyboru różne rodzaje grubości. Sam zdecyduj, które ręczniki papierowe Tork znajdą najlepsze zastosowanie w Twojej firmie.

Papier toaletowy Tork

Papier toaletowy Tork - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Przygotowując wyposażenie do swojej firmy, z całą pewnością nie możesz pominąć zapasu papieru toaletowego. Jak jednak z bogatego portfolio naszego sklepu wybrać taki, który okaże się najlepszy? Musisz zastanowić się, co jest dla Ciebie najważniejsze, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Warto zadać sobie pytanie np. jak wielu rolek potrzebujesz, jaka grubość będzie satysfakcjonująca i czy wystarczy standardowa jakość, a może jednak Twoje łazienki wymagają czegoś z wyższej półki, jakości premium? Odpowiedzi na te pytania pomogą Ci wybrać poszczególne produkty. Mimo wszystko niezależnie od tego, który papier toaletowy Tork wybierzesz, będziesz zadowolony. Firma ciesząca się tak długoletnią tradycją wyróżnia się wyłącznie najwyższej jakości produktami, nawet jeśli mówimy o zwyczajnym papierze toaletowym.


Nie wahaj się ani chwili dłużej. Produkty Tork to najlepsze i najbardziej profesjonalne produkty, które możesz wybrać do swojej firmy. Dozowniki są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a dodatkowo eleganckie, dzięki czemu łatwo dopasowują się do Twojego wnętrza. Raz zainwestujesz i cieszysz się z ich żywotności przez całe lata - takie oszczędności lubimy najbardziej! Dodatkowo uzupełniając kuchnię i łazienkę o ręczniki papierowe i papier toaletowy Tork, masz gwarancję, że zapewniasz swoim pracownikom i klientom najwyższy komfort i bezpieczne produkty, dzięki którym zachowanie higieny będzie niezwykle proste. Nie trać czasu na przeglądanie innych akcesoriów, produkty Tork to najwyższa jakość, która sprawdzi się w Twojej firmie.

Polecane produkty