• Neomoscan Sepa - Środek do mycia maszyn w przemyśle spożywczym - 24 kg - Higiena.NET

Neomoscan Sepa - Środek do mycia maszyn w przemyśle spożywczym - 24 kg

Kod towaru: 210026

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 739,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Dr. Weigert

Marka: Neomoscan

W magazynie: 1 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Neomoscan Sepa - Środek do mycia maszyn w przemyśle spożywczym - 24 kg

Opis

Neomoscan Sepa - Środek do mycia maszyn w przemyśle spożywczym - 24 kg

Profesjonalny, płynny środek do mycia urządzeń wykorzystywanych w przemyśle spożywczym np. w piwowarstwie, winiarstwie czy w palarniach kawy. Receptura Neomoscan Sepa zawiera aktywny chlor, dzięki czemu oprócz skutecznego usuwania zabrudzeń, pozbędziemy się również bakterii, wirusów i grzybów. W ten sposób myte powierzchnie będą nie tylko czyste na pierwszy rzut oka, ale także w pełni higieniczne.

Neomoscan Sepa to środek alkaliczny (zasadowy), dlatego powinien być stosowany wyłącznie na materiałach odpornych na ich działanie. W pełni bezpiecznie możemy używać go na powierzchniach wykonanych ze stali nierdzewnej, natomiast w przypadku tworzyw sztucznych, emalii, mosiądzu, szkła, miedzi czy gumy, musimy zweryfikować ich odporność na alkalia. Zdecydowanie niewskazane jest natomiast korzystanie z preparatu Neomoscacn Sepa na aluminium.

Prezentowany środek sprawdza się doskonale w pracach związanych z czyszczeniem układów rurowych, przewodów czy różnego rodzaju zbiorników, np. pojemników warzelniczych we wspomnianym wcześniej przemyśle piwowarskim. Doskonale odrywa od powierzchni nawet najtrudniejsze zabrudzenia, takie jak osady z kawy czy barwniki spożywcze używane w przemyśle warzywno-owocowym.

Warto także zaznaczyć, że preparat Neomoscan Sepa jest silnie skoncentrowany, co czyni go bardzo wydajnym – jeden kanister wystarcza na bardzo długi czas.


Zastosowanie

Preparatu Neomoscan Sepa używamy po ówczesnym rozcieńczeniu wodą, a zalecany poziom stężenia roztworu to od 1,5 do 5% (wagowo). Należy pamiętać o dostosowaniu temperatury wody do stopnia zabrudzeń i sposobu aplikacji - sugerowany zakres to 40-85⁰C. Po skończonym czyszczeniu, umyte powierzchnie należy wypłukać wodą pitną


Parametry

Waga:24 kg
Gęstość (20⁰C):1,3 g/cm3
Wartość pH:ok.12

Dokumenty

Opinie

  • Hard Beans Coffee Roasters Sp. z o.o.

    Bardzo dobry środek w stężeniu 5% zabija wszystkie bakterie, grzyby.