• Neodisher Grill - Środek do czyszczenia piekarnika, koncentrat - 750 ml - Higiena.NET

Neodisher Grill - Środek do czyszczenia piekarnika, koncentrat - 750 ml

Kod towaru: 323947

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 50,55

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Dr. Weigert

Marka: Neodisher

W magazynie: 23 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Neodisher Grill - Środek do czyszczenia piekarnika, koncentrat - 750 ml

Opis

Neodisher Grill - Środek do czyszczenia piekarnika, koncentrat - 750 ml

Profesjonalny preparat do czyszczenia piekarników, płyt kuchennych oraz wszystkich rodzajów urządzeń do grillowania. Jest niezastąpiony przede wszystkim w sektorze gastronomicznych i spożywczym. Doskonale sprawdzi się zarówno w restauracji czy na stołówce, jak i w zakładzie przetwórstwa żywności lub piekarni.

Receptura preparatu Neodisher Grill jest bardzo silnie skoncentrowana, co przekłada się pozytywnie na jego efektywność, a także pozwala nam zaoszczędzić pieniądze. Ponieważ preparat należy rozcieńczać w dużej ilości wody, jedna butelka wystarczy nam na długi czas. W ten sposób zredukujemy także liczbę odpadów z tworzyw sztucznych i zapłacimy mniej za transport niż w przypadku podobnych środków w mniejszych pojemnościach.

Koncentrat Neodisher Grill został stworzony z myślą o najbardziej wymagających zadaniach, dlatego trafi w gust osób oczekujących najwyższej jakości. Dzięki niemu nasza praca stanie się znacznie łatwiejsza i zajmie nam mniej czasu, co wpłynie pozytywnie na naszą wydajność.

Preparat radzi sobie perfekcyjnie przede wszystkim z zabrudzeniami pochodzenia tłuszczowego, które skutecznie rozpuszcza, niwelując Twój wysiłek do minimum. Neodisher Grill z łatwością usuwa przypalony tłuszcz, zwęglone osady i pozostałości żywności, a także zadymienia, czyniąc go niezastąpionym podczas mycia naszego piekarnika czy grilla. Co ważne, środek nie wymaga szorowania, po upływie kilku minut wystarczy spłukać go wodą. W ten sposób minimalizujemy również ryzyko powstania zarysowań lub mikrouszkodzeń, które skracają życie naszych urządzeń.

Warto zwrócić uwagę, że Neodisher Grill nadaje się do mycia powierzchni wykonanych zarówno z żeliwa, jak i czarnej stali oraz stali nierdzewnej, co sprawia, że jest bardziej uniwersalny.


Zastosowanie

Uwaga! Należy pamiętać, że temperatura w urządzeniach nie może przekraczać 70⁰C. Przy wyższych temperaturach, na powierzchni mogą pojawić się przebarwienia, zwłaszcza na stali nierdzewnej.

  • Przed użyciem preparatu zalecamy zapoznać się z instrukcją dotyczącą mycia naszego urządzenia. Jeśli któraś z poniższych wskazówek stoi w sprzeczności z treścią instrukcji producenta, instrukcję producenta należy traktować priorytetowo.
  • Poziom stężenia koncentratu należy dostosować do stopnia zabrudzeń. W przypadku bardzo uciążliwych osadów i przypaleń możemy zastosować Neodisher Grill bez rozcieńczania. W pozostałych przypadkach zalecane jest rozpuszczenie 100 ml koncentratu w 1 litrze wody.
  • Tak uzyskany roztwór lub gotowy koncentrat należy nanieść na czyszczone powierzchnie i pozostawić na 5 minut (1 minutę w przypadku stali nierdzewnej). Po jego upłynięciu Neodisher Grill należy bardzo dokładnie spłukać wodą pitną.


Parametry

Pojemność:750 ml
Wartość pH: ok. 13,9 (10 ml/l)
Gęstość:1,3 g/cm3

Dokumenty

Opinie

  • Marcin

    PRzydaje sie w barach, sezon sie zbliża i zawsze kupujemy ten środek.

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.