• Tork – Balsam do pielęgnacji dłoni i ciała – 475 ml - Higiena.NET

Tork – Balsam do pielęgnacji dłoni i ciała – 475 ml

Kod towaru: 420202

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 31,75

Ilość:

Producent: Essity

Marka: Tork

W magazynie: 138 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork – Balsam do pielęgnacji dłoni i ciała – 475 ml

Opis

Tork - Balsam do pielęgnacji dłoni i ciała – 475 ml

Delikatny balsam do pielęgnacji dłoni i ciała marki Tork, światowego lidera na rynku produktów higienicznych wysokiej jakości, stanowiącego od wielu lat najtrafniejszy wybór dla placówek fachowych, np. o charakterze gastronomicznym czy sanitariatów.

Oparta na naturalnych i bezpiecznych dla środowiska składnikach receptura pomoże kompleksowo zadbać o skórę Twoich gości, gwarantując wysoki poziom komfortu. Balsam, dzięki delikatnej formule i silnym właściwościom nawilżającym, rozwiąże problem suchych dłoni i sprawi, że skóra pozostanie miękka przez bardzo długi czas. Dodatkowo, preparat jest w pełni bezwonny, sprawiając tym samym, że prawdopodobieństwo jakichkolwiek podrażnień spada właściwie do zera – stanowi to idealne rozwiązanie dla bardzo wrażliwej skóry wymagającej stałej pielęgnacji

Na wysoką funkcjonalność balsammarki Tork wpływa także fakt, że wykorzystywanie wymiennych wkładów mydła wyznacza zupełnie nowe standardy w dziedzinie higieny, niemal całkowicie wykluczając ryzyko przenoszenia się bakterii. Dodatkowo, prostota obsługi gwarantuje możliwość bardzo szybkiej i bezproblemowej wymiany wkładów, które wraz z opróżnianiem zawartości kurczą się, tym samym znacząco zmniejszając ilość pozostałych odpadów.


Kompatybilne produkty

Balsam może być wykorzystywany jednie w połączeniu z dozownikami marki Tork w systemie S2


Parametry

System:S2 – system dozowania mini mydła w płynie
Pojemność: 475 ml
Średnia ilość dozowań:475
Kolor:Biały