• Tork - Żel pod prysznic do włosów i ciała, system S4 - 1 l - Higiena.NET
  • Tork - Żel pod prysznic do włosów i ciała, system S4 - 1 l - Higiena.NET

Tork - Żel pod prysznic do włosów i ciała, system S4 - 1 l

Kod towaru: 424601

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 28,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Essity

Marka: Tork

W magazynie: 60 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork - Żel pod prysznic do włosów i ciała, system S4 - 1 l
  • Tork - Żel pod prysznic do włosów i ciała, system S4 - 1 l

Opis

Tork - Żel pod prysznic do włosów i ciała, system S4 - 1 l

Wysokiej jakości żel pod prysznic marki Tork do włosów i ciała sprawdzi się perfekcyjnie w hotelach, siłowniach czy na basenie. Dzięki niemu Twoi goście nie muszą pamiętać o zabieraniu ze sobą kosmetyków, które będą im potrzebne gdy zechcą odświeżyć się po treningu lub podróży. Prezentowany żel pod prysznic Tork nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry i włosów. Środek Tork 424601 stanowi perfekcyjne połączenie żelu pod prysznic i szamponu w jednym wydajnym produkcie.

Receptura żelu stworzona została na bazie naturalnych i łagodnych dla skóry składników, dzięki czemu pomoże kompleksowo zadbać o jakość mycia ciała oraz włosów. Uniwersalna formuła łącząca działanie szamponu i mydła do ciała zagwarantuje nie tylko higieniczną czystość i poczucie świeżości, ale również, dzięki silnym właściwościom nawilżającym, sprawi, że nasza skóra pozostanie przyjemnie miękka przez bardzo długi czas. Przełoży się to bezpośrednio na długotrwałe poczucie komfortu. Dodatkowo, przyjemny i świeży zapach mydła zadziała odprężająco na ciało i umysł, niwelując stres.

Na wydajność żelu po prysznic Tork 424601 wpływa fakt, że opracowany został w nowoczesnym systemie Tork S4. Żel zawarty jest w plastikowym wkładzie, który umieszczony w kompatybilnym dozowniku Tork pozwoli na pobieranie równomiernych dawek. Niweluje to nadmierne zużycie jego zawartości, tym samym gwarantując oszczędność pieniędzy.

Wykorzystywanie wymiennych wkładów żelu wyznacza również nowe standardy w dziedzinie higieny, niemal całkowicie wykluczając ryzyko krzyżowego przenoszenia się bakterii. Ostatecznie, ma także wpływ na uproszczenie obsługi naszych łazienek przez personel. Wymiana wkładów jest bardzo szybka i po prostu łatwa, a same opakowania wraz z opróżnianiem zawartości kurczą się, tym samym znacząco zmniejszając ilość pozostałych odpadów.


Kompatybilne produkty

Żel pod prysznic może być wykorzystywany jednie w połączeniu z dozownikami marki Tork w systemie S4


Parametry

System:S4 – system dozowania mydła w pianie
Pojemność: 1 l
Średnia ilość dozowań:1000
Zapach:naturalna świeżość
Kolor:kremowy