• Cliro - Papier toaletowy w dużej roli, 2-warstwy, makulatura, 135 m, 12 rolek - 75% bieli - Higiena.NET

Cliro - Papier toaletowy w dużej roli, 2-warstwy, makulatura, 135 m, 12 rolek - 75% bieli

Kod towaru: 52875

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 66,45

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Grasant

Marka: Cliro

W magazynie: 57 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cliro - Papier toaletowy w dużej roli, 2-warstwy, makulatura, 135 m, 12 rolek - 75% bieli

Opis

Cliro - Papier toaletowy w dużej roli, 2-warstwy, makulatura, 135 m, 12 rolek - 75% bieli

Dobrej jakości, produkowany w Polsce papier toaletowy marki Cliro. Oferowany artykuł stanowi świetny wybór dla osób poszukujących rozwiązań w niskiej cenie.

Papier toaletowy Cliro został stworzony na bazie dwóch warstw ekologicznej makulatury, dzięki czemu kupując go, mamy gwarancję, że wspieramy środowisko naturalne. Co więcej, jest on także bezpieczniejszy dla naszej skóry niż większość śnieżnobiałych odpowiedników. Ponieważ nie został poddany tak silnemu wybielaniu, miał kontakt z mniejszą ilością środków chemicznych.

Warto także zwrócić uwagę na długość rolki. Całe opakowanie, czyli 12 rolek, to łącznie aż 1620 metrów papieru toaletowego. Taka ilość na pewno wystarczy na bardzo długi czas i zmniejszy potrzebę wymiany wkładów, co ma szczególne znaczenie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. w galeriach handlowych czy dworcach kolejowych. Dodatkowo, dzięki perforacji odrywanie konkretnej liczby listków jest bardzo proste, co zmniejsza niepotrzebne zużycie.


Zastosowanie

Podczas doboru odpowiedniego uchwytu należy zwrócić uwagę na średnicę papieru oraz jego szerokość, podane w sekcji parametry.


Parametry

Materiał:Makulatura
Liczba warstw:2
Długość rolki:135 m
Średnica rolki:18 cm
Szerokość rolki:10 cm
Poziom bieli:75 %
Opakowanie:12 rolek

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.