• 800.433 - Sanivex - 1L, silny środek do gruntownego czyszczenia powierzchni odpornych na działanie mocnych kwasów - Higiena.NET

800.433 - Sanivex - 1L, silny środek do gruntownego czyszczenia powierzchni odpornych na działanie mocnych kwasów

Kod towaru: 800.433

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 30,05

Ilość:

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

W magazynie: 15 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • 800.433 - Sanivex - 1L, silny środek do gruntownego czyszczenia powierzchni odpornych na działanie mocnych kwasów

Opis

Sanivex

 

Właściwości i zastosowanie produktu:

Silny środek stworzony na bazie wyważonej mieszanki kwasów. Dokładnie usuwa stare, zaschnięte i nawarstwione zabrudzenia. Szybko rozpuszcza uporczywe zabrudzenia oraz pozostałości wapna, cementu, betonu, rdzy itp. Uwaga! Działa agresywnie na niezabezpieczone metale, emalie, marmur i beton. Przeznaczony do gruntownego czyszczenia powierzchni i materiałów odpornych na działanie kwasów, szybkiego usuwania starych zabrudzeń pochodzenia naturalnego, usuwania uporczywych zabrudzeń w zakładach przemysłowych, na basenach otwartych, halach pływackich i w innych tego typu obiektach.

 

Sposób użycia:

Przed czyszczeniem właściwym, powierzchnie i fugi namoczyć wodą.W zależności od stopnia zabrudzenia, nanieść środek nie rozcieńczony lub rozcieńczony w stosunku 1:1. Pozostawić przez kilka minut, aby zadziałał. W przypadku ekstremalnych zabrudzeń, zabieg można powtórzyć. Następnie spłukać wodą starannie i obficie, aby uniknąć uszkodzeń powierzchni, spowodowanych działaniem resztek kwasu.

 

Dane techniczne:

Ilość: 1 l

Wygląd: czerwony, klarowny płyn, lekko skondensowany

Zapach: specyficzny dla produktu

Gęstość: 1050 g/l

Wartość pH w koncentracie: <1

SKŁAD WG ZALECEŃ UE