• Karen - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwy, celuloza - 3200 odcinków - Higiena.NET

Karen - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwy, celuloza - 3200 odcinków

Kod towaru: 92195

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 123,25

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Grasant

Marka: Karen

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Karen - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwy, celuloza - 3200 odcinków

Opis

Karen - - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwy, celuloza - 3200 odcinków

Dobrej jakości, wyprodukowany w Polsce ręcznik papierowy w listkach marki Karen. Oferowany artykuł jest świetnym wyborem dla osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Sprawdzi się w takich miejscach jak. Galerie handlowe, biurowce, szkoły czy dworce kolejowe.

Skład ręcznika Karen został oparty o dwie warstwy mocnej celulozy, co zwiększa jego wytrzymałość i zapewnia odpowiednią chłonność. Miękka, gofrowana faktura zastosowanego materiału gwarantuje komfort podczas osuszania rąk, a biały kolor zadba o dobre wrażenia wizualne. Dodatkowo, jako, że ręcznik ma formę składanych odcinków, pobieranie ich konkretnej liczby jest bardzo proste, dzięki czemu możemy ograniczyć niepotrzebne zużycie.

Należy także zwrócić uwagę na dużą ilość listków w opakowaniu. W prezentowanej cenie otrzymujemy 20 bind, co łącznie daje nam aż 3200 odcinków ręcznika – jest to ilość, która bez wątpienia wystarczy na bardzo długi czas i pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze.


Zastosowanie

Ręczniki nadają się świetnie do osuszania rąk, ale przydadzą się również podczas przecierania lekko zabrudzonych powierzchni.


Parametry

Materiał:Celuloza
Liczba warstw:2
Wymiary odcinka:23x25 cm
Kolor:biały
Gofrowanie:tak
Opakowanie:20 bind = 3200 odcinków

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!