• Bref Power Aktiv - Kostka toaletowa z zawieszką, 50 g - Morska bryza - Higiena.NET
  • Bref Power Aktiv - Kostka toaletowa z zawieszką, 50 g - Morska bryza - Higiena.NET

Bref Power Aktiv - Kostka toaletowa z zawieszką, 50 g - Morska bryza

Kod towaru: 625227

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 6,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Henkel

Marka: Bref

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Bref Power Aktiv - Kostka toaletowa z zawieszką, 50 g - Morska bryza
  • Bref Power Aktiv - Kostka toaletowa z zawieszką, 50 g - Morska bryza

Opis

Kostka toaletowa Bref o zapachu świeżej, morskiej bryzy

Wysokiej jakości zawieszka toaletowa marki Bref, która łączy w sobie aż cztery funkcjonalne właściwości. Proponowany produkt to przede wszystkim rozwiązanie dla osób pragnących zadbać o higienę swojej toalety w sposób kompleksowy.

Wyjątkowa receptura o silnym działaniu dezynfekcyjnym oraz ergonomiczna budowa zawieszki dostosowująca się do kształtu muszli, pomogą Ci usunąć wszelkie bakterie, a także zwiększą ochronę powierzchni przed osadzaniem się kamienia wodnego. Każde spłukanie nie tylko wspomaga rozpuszczanie niepożądanych, ciągle powracających nalotów, ale także utrudnia ponowne osadzanie. Dodatkowo, aktywna piana pozostaje długo na powierzchni wody, dzięki czemu zapewnia muszli ochronę przed zanieczyszczeniami pomiędzy każdym spłukaniem.

Zawieszka bardzo skutecznie neutralizuje przykre zapachy, zastępując je świeżymi nutami morskiej bryzy. Co więcej, rdzeń kostki, który zawiera silnie skoncentrowane olejki eteryczne, gwarantuje utrzymanie się przyjemnego aromatu przez bardzo długi czas. Dzięki temu przebywanie w łazience stanie się znacznie bardziej komfortowe niż dotychczas.

Kostka jest bardzo wydajna, dzięki czemu w przystępnej cenie zagwarantuje Twojej toalecie nieprzerwaną świeżość i stały, wysoki poziom higieny.


Zastosowanie

Zawieszkę wyjmij ostrożnie z opakowania i umieść na obrzeżu muszli, tak aby znajdowała się w zasięgu spływającej po ściance wody w momencie spłukiwania.


Parametry

Pojemność:50g
Zapach:Morski