• Cif Professional 2w1 Cleaner Disinfectant - Środek do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni - 750 ml - Higiena.NET

Cif Professional 2w1 Cleaner Disinfectant - Środek do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni - 750 ml

Kod towaru: 100887781

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 33,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Cif

W magazynie: 35 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cif Professional 2w1 Cleaner Disinfectant - Środek do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni - 750 ml

Opis

Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością

Zaprojektowany z myślą o profesjonalnym zastosowaniu preparat marki Cif stanowi nieocenioną pomoc w miejscach związanych z przemysłem spożywczym lub gastronomią. Środek jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do użytku w miejscach przygotowywania, a także spożywania żywności. Bez trudu wyczyści takie powierzchnie i urządzenia jak np. blaty kuchenne, lodówki, piekarniki czy krajalnice.

Skoncentrowana, wzmocniona receptura środka w bardzo wydajny i ekonomiczny sposób usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Błyskawicznie pozbędzie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń często spotykanych w kuchni np. zaschniętego jedzenia, osadów z kamienia wodnego oraz przypalonego tłuszczu. Dodatkowo, preparat pozostawi po sobie nieskazitelny połysk bez smug. Preparat sprawdzi się doskonale w barze, restauracji czy stołówce, dopełniając kompleksowego wrażenia czystości i higieny.

Prezentowany preparat nie tylko usunie jednak widoczne na pierwszy rzut oka zabrudzenia, ale także wspomoże walkę ze szkodliwymi drobnoustrojami. Silne właściwości dezynfekujące pozwalą Ci pozbyć się nawet do 99,9% bakterii i grzybów. Stosowanie środka marki Cif usprawni wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem czystości. Stosowanie środka marki Cif gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, a także zwiększą komfort i wygodę pracy. Dodatkowo, wygodny, niezwykle praktyczny aplikator w spray’u pozwala dotrzeć we wszystkie, nawet trudno dostępne miejsca.


Zastosowanie

Preparatu należy używać wyłącznie na powierzchniach odpornych na działanie wody i kwasu. Dodatkowo, nie stosować na powierzchniach wykonanych z marmuru. Środek nie wymaga rozcieńczania, jest gotowy do użycia. Wystarczy nanieść preparat na powierzchnię i wyczyścić pry użyciu ściereczki lub gąbki. Na koniec spłucz całość czystą wodą. W celu działania dezynfekującego pozostaw preparat na powierzchni na około 5 minut przed jej wyczyszczniem.


Parametry

Pojemność:750 ml
Kolor:Fioletowy