• Cillit Bang Pleśń i Czarne osady - Środek do czyszczenia powierzchni - 750 ml - Higiena.NET

Cillit Bang Pleśń i Czarne osady - Środek do czyszczenia powierzchni - 750 ml

Kod towaru: 8238708

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 12,55

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Średnio w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cillit Bang Pleśń i Czarne osady - Środek do czyszczenia powierzchni - 750 ml

Opis

Bardzo silny środek dezynfekujący do usuwania śladów pleśni

Cillit Bang Kamień i Brud to silnie skoncentrowany środek do czyszczenia uciążliwych zabrudzeń i usuwania czarnych śladów pleśni. Perfekcyjnie sprawdzi się przede wszystkim w łazience, gdzie stanowić będzie ogromne wsparcie podczas mycia różnego rodzaju powierzchni oraz urządzeń, np. muszli toaletowych, umywalek, kabin prysznicowych czy wanien.

Preparat skutecznie pozbędzie się nawet najtrudniejszych i najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Silnie aktywne składniki rozpuszczające sprawiają, że Cillit Bang poradzi sobie doskonale z osadami często spotykanymi w łazienkach, np. kamieniem wodnym i śladami pleśni, które do tej pory sprawiały wrażenie niemożliwych do usunięcia. Środek błyskawicznie i przy minimalnym wysiłku pozwoli odzyskać Twoim powierzchniom dawny połysk bez smug.

Prezentowany preparat to jednak nie tylko sposób na usunięcie widocznego na pierwszy rzut oka brudu. Dzięki skoncentrowanej formule dezynfekującej wnika głęboko i bardzo skutecznie usuwa bakterie i grzyby.

Bardzo wydajne i szybkie działanie środka w połączeniu z wygodnym aplikatorem w spray’u, który pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, wyraźne wpływają na usprawnienie zarówno wykonywania codziennych obowiązków jak i proces gruntownego czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni.


Zastosowanie

Spryskaj powierzchnię środkiem i pozostaw na kilka sekund. Dla działania dezynfekującego (usuwanie bakterii i grzybów) pozostaw środek na powierzchni na czas około 5 minut. Po upływie wyznaczonego czasu, wyczyść powierzchnię przy użyciu szmatki bądź gąbki, a następnie spłucz pitną wodą.

Preparat działa drażniąco, dlatego podczas używania zalecane jest korzystanie z ochrony oczu i rąk. Przed rozpoczęciem czyszczenia sugerowane jest sprawdzenie działania preparatu na niewielkim fragmencie powierzchni w celu sprawdzenia jego działania.


Parametry

Pojemność:750 ml