• Cillit Bang Tłuszcz i Smugi - Preparat do czyszczenia powierzchni - 750 ml - Higiena.NET

Cillit Bang Tłuszcz i Smugi - Preparat do czyszczenia powierzchni - 750 ml

Kod towaru: CH/PŁ/CILLIT/BANG/KR

Cena brutto 12,85

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cillit Bang Tłuszcz i Smugi - Preparat do czyszczenia powierzchni - 750 ml

Opis

Bardzo silny środek do usuwania przypalonego tłuszczu

Cillit Bang Tłuszcz i Smugi to środek o bardzo silnym działaniu do usuwania uciążliwych plam z tłuszczu. Stanowi nieocenioną pomoc w walce z brudem w kuchni, gdzie błyskawicznie poradzi sobie z myciem różnego rodzaju powierzchni oraz urządzeń odpornych na działanie wody, np. piekarników, rusztów grilli, okapów czy płyt kuchennych.

Wysoce skoncentrowana receptura Cillit Bang w bardzo wydajny sposób pozbędzie się nawet najtrudniejszych zabrudzeń z przypalonego tłuszczu i resztek jedzenia. Czynne składniki rozpuszczające pomogą przy minimalnym wysiłku przywrócić dawny blask Twoim powierzchniom. Środek nie tylko nie powoduje mikrouszkodzeń i nie rysuje powierzchni, ale także pozostawia je wolne od smug i zacieków.

Szybkie działanie środka w połączeniu z wygodnym aplikatorem w spray’u, który pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, wyraźne wpływają na usprawnienie zarówno wykonywania codziennych obowiązków jak i proces gruntownego czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni.


Zastosowanie

Spryskaj powierzchnię środekiem i pozostaw na kilka sekund. W przypadku trudnych zabrudzeń środek pozostaw na powierzchni na czas około 5 minut. Po upływie wyznaczonego czasu, wyczyść powierzchnię przy użyciu szmatki czy gąbki, a następnie spłucz pitną wodą. Przed właściwym czyszczeniem zalecane jest sprawdzenie działania preparatu na mniejszym fragmencie powierzchni.


Parametry

Pojemność:750 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!