• Clinex Anti-Static - Płyn do mycia powierzchni, antystatyczny - 1 l - Higiena.NET

Clinex Anti-Static - Płyn do mycia powierzchni, antystatyczny - 1 l

Kod towaru: 77-907

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 19,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 6 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Anti-Static - Płyn do mycia powierzchni, antystatyczny - 1 l

Opis

Clinex Anti-Static - Płyn do mycia powierzchni, antystatyczny - 1 l

Wysokiej jakości preparat do mycia powierzchni marki Clinex. Nowoczesna, mocno skoncentrowana receptura środka szybko usunie wszystkie zabrudzenia, a dzięki właściwościom antystatycznym, dodatkowo zabezpieczy Twoje powierzchnie przed ponownym osadzaniem się drobin kurzu i zredukuje liczbę drobnych wyładowań elektrostatycznych.

Płyn czyszczący Clinex Anti-Static został stworzony przede wszystkim z myślą o myciu materiałów i powierzchni w miejscach gdzie mogą występować wyładowania elektrostatyczne, takich jak serwerownie czy przestrzenie biurowe. Dzięki temu preparat jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu i poprawia komfort codziennej pracy. Co więcej, po zastosowaniu szybko odparowuje zamiast osadzać się na powierzchni, a tym samym nie pozostawia po sobie uciążliwych smug czy zacieków. Efektu dopełnia specjalnie skomponowana nuta zapachowa, która odświeży nasze pomieszczenia gwarantując kompleksowe poczucie czystości.

Clinex Anti-Static łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. Korzystanie z preparatu marki Clinex wyraźnie wpłynie na poziom komfortu i wydajność Twojej pracy, sprawiając, że jak dotąd uciążliwe i czasochłonne czyszczenie, stanie się po prostu szybkie i wygodne.


Zastosowanie

Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką i rozcieńczyć środek z zimną lub ciepłą wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń, tj. od około 25 - 100 ml na 10 l wody. Po umyciu powierzchni nie jest wymagane spłukiwanie wodą. Nadaje się do mycia mopem tradycyjnym, oraz przy zastosowaniu urządzeń do mycia maszynowego.


Parametry

Pojemność:1 litrów