• Clinex Scent Sticks - Patyczki zapachowe + flakonik, 45 ml - Hipnotic - Higiena.NET

Clinex Scent Sticks - Patyczki zapachowe + flakonik, 45 ml - Hipnotic

Kod towaru: 77-802

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 17,00

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 17 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Scent Sticks - Patyczki zapachowe + flakonik, 45 ml - Hipnotic

Opis

Clinex Scent Sticks - Patyczki zapachowe + flakonik, 45 ml - Hipnotic

Patyczki zapachowe marki Clinex to produkt skierowany do osób dla których oprócz walorów zapachowych odświeżacza, istotny jest również design i odpowiednia estetyka. Elegancki, szklany flakonik wpasuje się w każde wnętrze jako atrakcyjny element dekoracyjny.

Sama mieszanka zapachowa bazuje na składnikach pochodzących z ekologicznych źródeł i jest wolna od wszelkiego rodzaju pestycydów. Podobnie sprawa ma się z patyczkami, one również wykonane zostały z naturalnych materiałów.

Olejek zapachowy zawarty w flakoniku jest na tyle intensywny, że umożliwia nam cieszenie się świeżością zaledwie kilka chwil po zanurzeniu w nim patyczków. Uwalniany aromat łagodnie wypełni Twoje wnętrza i stopniowo neutralizuje przykre zapachy, zamiast tylko je maskować. Dzięki temu utrzymuje się stale przez 6 do nawet 8 tygodni, w zależności od wielkości pomieszczenia i rodzaju cyrkulacji powietrza. To gwarancja aż dwóch miesięcy nieprzerwanej, subtelnej świeżości, która sprawi, że Twoje pomieszczenia wzbudzą pozytywne odczucia.


Nuta zapachowa

Kompozycja Hipnotic to połączenie zmysłowych, słodkich woni inspirowanych aromatami kwitnącego, kwiatowego ogrodu. Taka mieszanka zadziała przede wszystkim pobudzająco i pomoże Ci zregenerować siły witalne.


Instrukcja stosowania

Z flakonika wyjmij zatyczkę i umieść patyczki, tak aby zamoczyły się w olejku. Intensywność zapachu może być regulowana poprzez dostosowywanie ilości zanurzonych w olejku patyczków, oraz obracanie flakonika. Wylany olejek może uszkodzić delikatne powierzchnie, dlatego flakonik najlepiej stawiać w bezpiecznych miejscach. Należy unikać kontaktu nasączonych patyczków ze ścianami, meblami, materiałami plastikowymi, drewnianymi i drewnopodobnymi.


Parametry

Zapach:słodki, zmysłowy
Intensywność zapachu:umiarkowana
Wydajność zapachu:6-8 tygodni
Pojemność:45 ml