• Clinex Scent - Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza, Słoneczny Dzień - 500 ml - Higiena.NET

Clinex Scent - Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza, Słoneczny Dzień - 500 ml

Kod towaru: 77-906

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 46,95

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 31 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Clinex Scent - Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza, Słoneczny Dzień - 500 ml

Opis

Clinex Scent - Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza, Słoneczny Dzień - 500 ml

Wyjątkowo wydajny odświeżacz powietrza o silnie skoncentrowanej recepturze opartej na naturalnych składnikach. Clinex Scent sprawdzi się perfekcyjne w przypadku odświeżania biur, pokoi gościnnych, toalet, przestrzeni dla palących oraz wszystkich miejsc publicznych, w których zapach odgrywa niebagatelną rolę. Preparat jest polecany zwłaszcza w branży HoReCa, ponieważ jego unikalna nuta zapachowa wyróżnia się spośród aromatów jedzenia i dobrze neutralizuje inne nieprzyjemne zapachy.

Wystarczy jedno użycie odświeżacza Clinex Scent, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i na długi czas wypełnić całe pomieszczenie subtelną, cytrusową wonią, która zadziała orzeźwiająco i natchnie Twoje siły witalne, przywiedząc na myśl przyjemny letni dzień. Clinex Scent to odpowiedni preparat do stosowania w pomieszczeniach o charakterze publicznym, ponieważ to właśnie w nich najtrudniej jest zadbać o stałe utrzymanie czystości i świeżego zapachu.


Stosowanie

Wstrząsnąć butelką przed użyciem. W zależności od wielkości pomieszczenia i możliwości wentylacji zastosować od 2 do 3 aplikacji. W łazienkach i toaletach rozpylić za urządzeniem sanitarnym po uprzednim umyciu. Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia tej czynności. Rozpylać na powierzchnie zmywalnie, a nie w powietrze. Nie należy stosować na przedmioty plastikowe i z połyskiem, gdyż może to doprowadzić do ich zmatowienia. Nie stosować na skórze i jedwabiu.


Parametry

Zapach:słoneczny dzień
Pojemność:500 ml

Dokumenty

Opinie

  • Olek

    Ładny, nie denerwujący zapach