• Clinex Smog - Płyn do mycia pieców konwekcyjnych - 5 l - Higiena.NET

Clinex Smog - Płyn do mycia pieców konwekcyjnych - 5 l

Kod towaru: 77-022

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 124,90

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 3 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Smog - Płyn do mycia pieców konwekcyjnych - 5 l

Opis

Clinex Smog - Płyn do mycia pieców konwekcyjnych - 5 l

Profesjonalny środek o silnym działaniu do mycia powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Został stworzony przede wszystkim z myślą o ułatwieniu pracy związanej z czyszczeniem pieców konwekcyjnych, jednak sprawdzi się także w przypadku innych zadań. To doskonałe rozwiązanie w miejscach związanych z gastronomią i przemysłem spożywczym.

Stanowi nieocenione wsparcie podczas usuwania nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń, takich jak zaschnięty i przypalony tłuszcz, resztki jedzenia czy ślady zadymienia. Dzięki niemu właściwie bez wysiłku umyjesz piec w prosty i szybki sposób. Clinex Smog wyraźnie wpłynie na zwiększenie wydajności Twojej pracy.


Instrukcja stosowania

Przed użyciem zalecane jest wstrząsnąć preparatem. Uwaga! Nie używać preparatu na aluminium, miedzi, a także na powierzchniach lakierowanych i malowanych.

  • Mycie ręczne – Piec ustawić na temperaturę 40 – 50°C i nanieść nierozcieńczony środek na czyszczoną powierzchnię. Zamknąć drzwi i odczekać kilka minut do rozpuszczenia zabrudzeń. Następnie należy włączyć funkcję gotowania w temp. 50 – 60°C, dzięki czemu para na ściankach urządzenia spowoduje spłynięcie brudu. Na koniec wymagane jest obfite i dokładne spłukanie czyszczonej powierzchni wodą.
  • Mycie pieców wyposażonych w systemy mycia automatycznego - włożyć rurkę do kanistra, postępować zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia. Na koniec należy dokładnie przetrzeć mokrą szmatką uszczelki drzwi.


Parametry

Pojemność:5 l