• Clinex Textile EXT - Płyn do ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki - 5 l - Higiena.NET

Clinex Textile EXT - Płyn do ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki - 5 l

Kod towaru: 77-191

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 118,95

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 4 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Textile EXT - Płyn do ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki - 5 l

Opis

Clinex Textile EXT - Płyn do ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki - 5 l

W pełni profesjonalny środek do ekstrakcyjnego prania dywanów, wykładzin, obić tapicerskich i tapicerki samochodowej. Dzięki niemu pozbędziesz się uciążliwych plam nawet z głębszych warstw tkaniny. Zapewnia doskonały efekt czyszczenia - usuwa brud i plamy z tłuszczu, zapobiega także ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń. Jego dodatkowym atutem jest ożywienie kolorów tkaniny i nadzywczajna pielęgnacja. Działa niezawodnie w każdej temperaturze i twardości wody. Znajduje zastosowanie podczas prania za pomocą odkurzaczy lub maszyn piorących ale także przy praniu ręcznym.


Stosowanie

Środek rozcieńczyć z wodą w proporcjach 1:5 lub 1:10 w zależności od stopnia zabrudzenia. Produktu nie należy używać do skóry. Trwałość koloru po użyciu produktu należy sprawdzić w mało widocznym miejscu. Dla bardzo trudnych zabrudzeń dopuszcza się stosowanie silniejszych roztworów po uprzednim sprawdzeniu działania środka w mało widocznym miejscu.


Parametry

Pojemność:5 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.