• Deb STOKO Sanitizer - Dozownik na środki do dezynfekcji - 1 l - Higiena.NET

Deb STOKO Sanitizer - Dozownik na środki do dezynfekcji - 1 l

Kod towaru: SANITISE/DOZOWNIK

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 41,00 53,55

41,00 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: ACoTEC

Marka: Deb Stoko

W magazynie: 1 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Deb STOKO Sanitizer - Dozownik na środki do dezynfekcji - 1 l

Opis

Deb STOKO Sanitizer - Dozownik do dezynfekcji na wkłady - 1000 ml

Nowoczesny dozownik marki Deb Stoko, który wykorzystuje wymienne wkłady środków do dezynfekcji oraz innych preparatów o pojemności 1 l. Przedstawiane urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego zapewniającego ochronę wkładów przed przed uszkodzeniami fizycznymi. Dzięki temu stanowi dobry wybór w miejscach publicznych o średnim lub dużym natężeniu ruchu, np. w przychodniach, na dworcach czy galeriach handlowych. W połączeniu z szczelnymi wkładami, cały dozownik gwarantuje nam 100% higieny - do środka nie dostaną się żadne niechciane drobnoustroje. Ma to szczególne znaczenie w obiektach związanych z sektorem medycznym, np. w szpitalach czy gabinetach dentystycznych.

Urządzenie może być zamontowane na ścianie, dzięki czemu zaoszczędzimy dużo miejsca i pozbędziemy się butelek ze środkami do dezynfekcji, których dziennie dotykają dziesiątki ludzi. Ma to bezpośredni wpływ na poprawę poziomu higieny w Twoich łazienkach. Co więcej, korzystanie z dozownika to również oszczędność pieniędzy. Aby zdezynfekować dłonie, gość musi jedynie nacisnąć przycisk a odpowiednia dawka środka zostanie wydzielona.

Prosty design nadaje dozownikowi fachowy wygląd, co może wpływać pozytywnie na postrzeganie Twoich pomieszczeń przez odwiedzających. Dodatkowo, oferowane urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Czyszczenie gładkiej obudowy zajmuje niewiele czasu, a proces wymiany wkładów jest prosty i intuicyjny. Dozownik Deb Stoko to doskonały sposób na wyrażenie troski o osoby korzystające z Twoich pomieszczeń.


Zalety

  • Montaż ścienny = oszczędność miejsca
  • Dozowanie stałej dawki = mniejsze zużycie
  • Szybkie czyszczenie
  • Szczelność i higiena
  • Łatwa wymiana wkładów
  • Wkłady o pojemności 1 l = rzadka wymiana


Kompatybilne produkty

Dozownik jest kompatybilny z wkładami Deb Stoko o pojemności 1 l.


Parametry

Materiał wykonania:Plastik
Wysokość:23,3 cm
Szerokość:11,5 cm
Głębokość:13 cm
Kolor:biały/czerwony/przezroczysty
Pojemność dozownika:1 l
Waga dozownika:400 g

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.