• Debiut Plus Professional D3 Sanit - Preparat do codziennego mycia sanitariatów - 1 l - Higiena.NET
  • Debiut Plus Professional D3 Sanit - Preparat do codziennego mycia sanitariatów - 1 l - Higiena.NET

Debiut Plus Professional D3 Sanit - Preparat do codziennego mycia sanitariatów - 1 l

Kod towaru: D3 SANIT 1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 10,00

Ilość:
W magazynie: 20 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Debiut Plus Professional D3 Sanit - Preparat do codziennego mycia sanitariatów - 1 l
  • Debiut Plus Professional D3 Sanit - Preparat do codziennego mycia sanitariatów - 1 l

Opis

Debiut Plus Professional D3 Sanit - Preparat do mycia sanitariatów - 1 l

Profesjonalny preparat o kwasowym charakterze przeznaczony do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody. Sprawdzi się doskonale zarówno podczas wykonywania regularnych prac w łazience, jak i w trakcie czyszczenia trudnych zabrudzeń. Stanowi bardzo częsty wybór wśród profesjonalnych firm sprzątających, które oczekują świetnej jakości oraz przystępnej ceny.

Oferowany środek przygotowany został w formie silnego koncentratu, który należy rozcieńczyć w wodzie. Dzięki temu D3 Sanit jest wydajny i wystarczy na bardzo długi czas. Co więcej, jako że możemy dostosować ilość koncentratu i użytej wody do poziomu zabrudzeń, przedstawiany płyn do mycia sanitariatów posiada wszechstronne zastosowanie.

Jest bezpieczny dla wszelkich powierzchni zmywalnych, w tym chromowanych i niklowanych. Doskonale sprawdza się w myciu łazienek, kabin prysznicowych, basenów kąpielowych i innych pomieszczeń sanitarnych. Świetnie radzi sobie m.in. z usuwaniem kamienia wodnego, a po umyciu pozostawia przyjemny zapach.


Zastosowanie

Preparat doskonale sprawdzi się podczas usuwania osadów z kamienia i mydła, nacieków z rdzy, plam z tłuszczu. Odpowiedni do mycia wanien, kabin prysznicowych, umywalek, zlewów, pisuarów, sedesów, posadzek i pozostałej armatury.

Rozpylić na zmywaną powierzchnię rozcieńczony preparat czyszczący, przeszorować, wytrzeć do czysta lub spłukać wodą. Przy zmywaniu silnych osadów należy użyć koncentratu.


Dozowanie

Zabrudzenia lekkie:35 - 50 ml / 10 l wody
Zabrudzenia średnie:50 - 100 ml / 10 l wody
Zabrudzenia silne:100 - 200 ml / 10 l wody

Zobacz inne preparaty Debiut Plus Professional!

Rodzina profesjonalnych środków utrzymania czystości składa się z pięciu produktów. Są one dedykowane grupom obszarów i zabrudzeń z jakimi najczęściej spotykają się firmy sprzątające i specjaliści. Sprawdź jak wygląda profesjonalizm w praktyce. Zapoznaj się z naszym autorskim rozwiązaniem!


Parametry

Pojemność:1 l
Wartość pH:0,5 - 2,0
Okres przydatności:36 miesięcy od daty produkcji

Dokumenty

Opinie

  • Alojzaa

    Skusiłam się na zakup bo szukałam jakiejś alternatywy dla tego co jest normalnie w rossmanie. Super preparat, tani i taki jak trzeba. Działa po prostu 👌