• Duotex - Elastyczna kurzawka do trudno dostępnych miejsc, praca na sucho - Niebieska - Higiena.NET
  • Duotex - Elastyczna kurzawka do trudno dostępnych miejsc, praca na sucho - Niebieska - Higiena.NET

Duotex - Elastyczna kurzawka do trudno dostępnych miejsc, praca na sucho - Niebieska

Kod towaru: MSD116

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 71,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: duotex

Marka: Duotex

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Duotex - Elastyczna kurzawka do trudno dostępnych miejsc, praca na sucho - Niebieska
  • Duotex - Elastyczna kurzawka do trudno dostępnych miejsc, praca na sucho - Niebieska

Opis

Duotex - Elastyczna kurzawka do trudno dostępnych miejsc, praca na sucho - Niebieska

Bardzo praktyczna kurzawka do trudno dostępnych miejsc od popularnej marki Duotex. Największą jej zaletą jest nowoczesny projekt elastycznego trzpienia, który pozwala w dowolny sposób wyginać prezentowane narzędzie. Dzięki temu sprzątanie staje się o wiele prostsze i wygodniejsze.

Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w trakcie czyszczenia wysokich mebli, np. szaf, półek czy regałów, ale nie tylko. To również świetny sposób na dotarcie w różnego rodzaju szczeliny oraz przestrzeń pod lub za meblami. Prezentowane narzędzie stanowi bardzo popularny wybór wśród profesjonalnych firm sprzątających, ponieważ w wyraźnym stopniu usprawnia wydajność czyszczenia pomieszczeń.

Zamiast wykorzystywania szybko brudzących się ściereczek lub jednorazowego czyściwa, korzystamy z dwustronnej nakładki, której zakładanie oraz zdejmowanie jest banalnie proste. Co ważne, dzięki zjawisku elektrostatyki, jej gładka powierzchnia doskonale zbiera kurz bez potrzeby używania wody.

Warto zaznaczyć, że nakładka to oczywiście produkt wielokrotnego użytku, dlatego po skończonej pracy, możemy ją prostu wyprać. Ma to bezpośrednie przełożenie na zmniejszenie naszych kosztów, zarówno eksploatacji produktów do sprzątania, jak i pozostałych po wszystkim odpadów.

Oprócz firm sprzątających, oferowana kurzawka sprawdzi się bardzo dobrze w miejscach, w których bardzo ważne jest codzienne, dokładne sprzątanie. Dobrym przykładem są np. przychodnie lekarskie, szpitale, hotele czy restauracje. Oczywiście prezentowana kurzawka, to również świetne dopełnienie domowego asortymentu narzędzi do sprzątania. Dzięki niej zapomnimy o podstawianiu krzeseł i wyginaniu się w próbie dotarcia do trudno dostępnych miejsc.


Cechy produktu

  • Doskonała do pracy na sucho
  • Produkt wielokrotnego użytku - możliwość prania
  • Elastyczny trzpień ułatwiający docieranie do trudno dostępnych miejsc
  • Wygodny, ergonomiczny uchwyt


Parametry

Materiał wykonania:Plastik
Długość:70 cm
Temperatura prania:40-95⁰C
Kolor:Niebieski

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!