• Duotex Ergo - Mop z mikrowłókna, 47 cm - Niebieski - Higiena.NET

Duotex Ergo - Mop z mikrowłókna, 47 cm - Niebieski

Kod towaru: MSD421N

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 54,25

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: duotex

Marka: Duotex

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Duotex Ergo - Mop z mikrowłókna, 47 cm - Niebieski

Opis

Duotex Ergo - Mop z mikrowłókna, 47 cm - Niebieski

Doskonałej jakości wkład do mopa popularnej marki Duotex. Prezentowany produkt zaprojektowano na bazie bardzo chłonnego i miękkiego mikrowłókna, które sprawdzi się podczas mycia podłóg. Co ważne - zupełnie bez potrzeby korzystania z silnych środków chemicznych. To perfekcyjne rozwiązanie w przypadku pielęgnacji delikatnych materiałów, takich jak drewno czy szkliwione powierzchnie ceramiczne. Mop podczas pracy zapewnia im bezpieczeństwo, dlatego nie musimy obawiać się o wystąpienie mikrouszkodzeń czy zarysowań. Oczywiście, nadaje się on także do mycia innych powierzchni odpornych na działanie wody.

Oferowany produkt jest bardzo popularnym wyborem wśród profesjonalnych firm sprzątających, ponieważ wyraźnie zwiększa ergonomię pracy naszego personelu. Dzięki niemu sprzątanie stanie się o wiele bardziej wygodne i zajmie znacznie mniej czasu. Mop sprawdzi się zarówno podczas gruntownego mycia podłóg, ale także przy innych, podobnych zadaniach np. w trakcie dezynfekcji czy łagodnej, codziennej pielęgnacji naszych powierzchni. Co więcej, może być również stosowany w przypadku pracy na sucho i zbierania luźnych zabrudzeń.

Warto zaznaczyć, że mop to oczywiście produkt wielokrotnego użytku, dlatego po skończonej pracy, możemy go po prostu wyprać. Ma to bezpośrednie przełożenie na zmniejszenie naszych kosztów, zarówno eksploatacji produktów do sprzątania, jak i pozostałych po wszystkim odpadów.


Cechy produktu

  • Produkt wielokrotnego użytku - możliwość prania
  • Doskonały do gruntownego mycia, codziennej pielęgnacji i dezynfekcji
  • Łagodna dla powierzchni, podwójna warstwa mikrowłókna
  • Świetne właściwości doczyszczające


Kompatybilne produkty

Przedstawiany wkład do mopa z mikrowłókna pasuje do stelaży marki Duotex.


Parametry

Materiał wykonania:Mikrowłókna
Szerokość:47 cm
Kolor:Niebieski