• Ecolab Absorbit – Proszek myjąco-odtłuszczający – 2,2 kg - Higiena.NET

Ecolab Absorbit – Proszek myjąco-odtłuszczający – 2,2 kg

Kod towaru: 9024210

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 87,55

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Absorbit – Proszek myjąco-odtłuszczający – 2,2 kg

Opis

Ecolab Absorbit – Proszek myjąco-odtłuszczający – 2,2 kg

Przeznaczony do profesjonalnego użytku proszek marki Ecolab do czyszczenia nagromadzonego tłuszczu z powierzchni narażonych na przypalenia, np. grilli, piekarników czy frytkownic. Absorbit stanowi nieocenioną pomoc w walce z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, może być także wykorzystywany do gruntownego czyszczenia.

Skoncentrowana receptura środka marki Ecolab w bardzo ekonomiczny sposób błyskawicznie rozpuści nawet najtrudniejsze zabrudzenia bez obaw o pozostawienie smug i zacieków na czyszczonych powierzchniach. Dodatkowo, środek stanowi rozwiązanie, które nie tylko pomoże uniknąć powstawania zarysowań i mikrouszkodzeń, ale także, dzięki zawartym w składzie produktu substancjom chroniącym metale, wydłuży prawidłowe działanie używanych urządzeń.

Proszek Absorbit jest bardzo łatwy w zastosowaniu, może być dozowany bezpośrednio na czyszczone powierzchnie. Sprawdzi się perfekcyjne w lokalach gastronomicznych gdzie zwiększy wygodę i wyraźnie usprawni przebieg wykonywanych prac związanych z utrzymaniem czystości.


Zastosowanie

Czyszczenie piekarników – 20 g produktu rozpuść w 1 litrze ciepłej wody i umyj za pomocą tak uzyskanego roztworu przedmioty. Zalecane jest umieszczenie przedmiotów w naczyniu wypełnionym roztworem na około 10-20 minut. Po upływie tego czasu spłucz przedmioty czystą wodą.

Czyszczenie frytkownic – 20-30 g produktu rozpuść w 1 litrze ciepłej wody i tak uzyskany roztwór wlej do wnętrza frytkownicy. Rozgrzej urządzenie do 90°C i pozostaw na około 20 minut. Po upływie tego czasu spłucz obficie wnętrze ciepłą wodą.

Czyszczenie podłóg/gruntowne czyszczenie – 6 g produktu rozpuść w 1 litrze ciepłej wody i za pomocą tak uzyskanego roztworu wytrzyj powierzchnię, a następnie spłucz wszystko czystą wodą.


Parametry

Pojemność:2,2 kg