• Ecolab KitchenPro Des – Preparat do mycia i dezynfekcji – 2 l - Higiena.NET

Ecolab KitchenPro Des – Preparat do mycia i dezynfekcji – 2 l

Kod towaru: 9081990

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 176,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab KitchenPro Des – Preparat do mycia i dezynfekcji – 2 l

Opis

Ecolab KitchenPro Des – Preparat do mycia i dezynfekcji – 2 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do mycia oraz dezynfekcji powierzchni i urządzeń. Receptura preparatu zaprojektowana została z myślą o specjalistycznej ochronie przeciw drobnoustrojom. Sprawdzi się perfekcyjnie w miejscach związanych z gastronomią i przetwórstwem żywości np. w restauracjach, stołówkach czy halach produkcyjnych.

Płyn skierowany jest przede wszystkim do klientów dla których wysoki poziom higieny stanowi priorytet. KitchenPro Des sprawdzi się perfekcyjnie podczas czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni np. metali czy tworzyw sztucznych. Niezwykle wydajne dozowanie preparatu zagwarantuje utrzymanie sterylności w bardzo przystępnej cenie. Optymalne rozcieńczanie preparatu zapewni aż 667 butelek o pojemności około 650 ml.

Preparat marki Ecolab to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które znacząco zwiększy efektywność oraz komfort wykonywania prac związanych z utrzymaniem czystości. Silnie skoncentrowana receptura środka wystarczy na bardzo długi czas, co pozytywnie wpłynie na środowisko poprzez ograniczenie odpadów z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, preparat neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je świeżą wonią.


Zastosowanie

Po dokładnym rozprowadzeniu, preparat należy pozostawić na powierzchni na czas od 5 minut dla działania bakteriobójczego do godziny w celu pozbycia się norowirusów. Szczegółowe informacje dostępne w załączonej dokumentacji produktu. Na koniec spłucz wszystko czystą wodą.

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Poziom stężenia dostosuj do pożądanego efektu dezynfekcyjnego i stopnia zabrudzenia powierzchni. Sugerowany poziom to od 0,5% do 3% koncentratu w stosunku do całej objętości czystej wody. Możliwe jest także rozpuszczanie środka bez użycia specjalistycznych urządzeń i korzystanie ze środka w formie koncentratu, jednak obie czynności wymagają użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.


Parametry

Pojemność:2 litry