• Ecolab MAXX Brial 2 – Środek do mycia szklanych powierzchni – 5 l - Higiena.NET

Ecolab MAXX Brial 2 – Środek do mycia szklanych powierzchni – 5 l

Kod towaru: 9084400

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 190,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab MAXX Brial 2 – Środek do mycia szklanych powierzchni – 5 l

Opis

Ecolab MAXX Brial 2 – Środek do mycia szklanych powierzchni – 5 l

Przeznaczony do profesjonalnego zastosowania preparat marki Ecolab do czyszczenia różnego rodzaju szklanych powierzchni o silnych właściwościach nabłyszczających i nawilżających np. szyb czy luster. Sprawdzi się idealnie w takich miejscach jak biura, szpitale, szkoły czy centra handlowe.

Silnie skoncentrowana, błyskawicznie odparowująca receptura na bazie alkoholu w ekonomiczny sposób usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug. Nada powierzchniom wysoki połysk oraz pomoże w zabezpieczeniu ich przed zanieczyszczeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji. Dodatkowo, preparat MAXX Brial 2 jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu może być stosowany w niskim stężeniu, dzięki czemu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując utrzymujący się przez długi czas wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Około 25-100 ml środka należy rozcieńczyć w 10 litrach wody. Tak przygotowany roztwór nanieść na gąbeczkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz żądaną powierzchnię. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie spłucz obficie wodą.


Parametry

Pojemność:5 l