• Ecolab MAXX Forte2 – Środek do usuwania starych powłok polimerowych – 5 l - Higiena.NET

Ecolab MAXX Forte2 – Środek do usuwania starych powłok polimerowych – 5 l

Kod towaru: 9084360 - MAXX FORTE2 5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 172,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab MAXX Forte2 – Środek do usuwania starych powłok polimerowych – 5 l

Opis

Ecolab MAXX Forte2 – Środek do usuwania starych powłok polimerowych – 5 l

Przeznaczony do profesjonalnego zastosowania preparat marki Ecolab do usuwania starych powłok polimerowych z powierzchni wykonanych z gumy. Preparat stanowi nieocenioną pomoc podczas czyszczenia podłóg wodoodpornych i alkalicznoodpornych oraz wykonanych z kamienia.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu sposób nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także pomoże w zabezpieczeniu ich przed zanieczyszczeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji. Dodatkowo, preparat MAXX Forte2 jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i zwiększa ochronę przed mikrouszkodzeniami.

Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu może być stosowany w niskim stężeniu, dzięki czemu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując utrzymujący się przez długi czas wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.

Uwaga!!! Produkt ważny do końca marca 2024r.


Zastosowanie

Aby usunąć stare powłoki polimerowe należy rozcieńczyć preparat w stosunku 10% do całej objętości wykorzystywanej wody. W przypadku czyszczenia podstawowych zabrudzeń należy zastosować roztwór około 2-5% koncentratu do pozostałej objętości wody. Tak przygotowany roztwór nanieść na gąbeczkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz żądaną powierzchnię. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie spłucz obficie wodą.


Parametry

Pojemność:5 l