• Ecolab Pep Active – Specjalistyczny środek do usuwania zabrudzeń – 500 ml - Higiena.NET

Ecolab Pep Active – Specjalistyczny środek do usuwania zabrudzeń – 500 ml

Kod towaru: 3021030

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 97,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

W magazynie: 5 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Pep Active – Specjalistyczny środek do usuwania zabrudzeń – 500 ml

Opis

Ecolab Pep Active – Specjalistyczny środek do usuwania zabrudzeń – 500 ml

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku środek marki Ecolab do błyskawicznego i precyzyjnego usuwania zabrudzeń. Pep Active zaprojektowany został z myślą o czyszczeniu nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń, takich jak plamy z atramentu, graffiti, czy tłuszczu. Sprawdzi się perfekcyjnie na wszystkich zmywalnych powierzchniach, np. tworzywach sztucznych, drewnie, szkle czy kamieniu.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu zagwarantuje nie tylko proste i błyskawiczne przywrócenie czystości Twoim powierzchni, ale także dużą oszczędność. Bardzo wydajne dozowanie znacząco zmniejszy zużycie środka, umożliwiając Ci utrzymanie wysokiego poziomu higieny w przystępnej cenie. Preparat Pep Active stanowi nieocenioną pomoc w walce z plamami np. w biurze, gdzie pomoże wyczyścić blat biurka, obudowę drukarki czy komputera.

Dla zwiększenia funkcjonalności i ułatwienia obsługi, butelka Pep Active wyposażona została w wygodny aplikator, który umożliwia precyzyjne rozpylanie preparatu. Wyraźnie usprawnia to proces usuwania zabrudzeń również ze wszystkich trudno dostępnych miejsc. Środek nie tylko wyczyści Twoje powierzchnie, ale także pomoże zabezpieczyć je przed powstawaniem zabrudzeń wynikających z dalszej eksploatacji.

Dodatkowo, preparat zneutralizuje niepożądane zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią. Korzystanie z preparatu Pep Active wyraźnie usprawni prace związane z utrzymaniem czystości, zwiększając wygodę oraz skracając czas potrzebny na ich wykonanie.


Zastosowanie

Nanieś środek bezpośrednio na plamę, a następnie przetrzyj powierzchnię wsiąkliwą ściereczką przesuwając od strony zewnętrznej do wewnętrznej. Tak przetartą powierzchnię pozostaw do wyschnięcia. W celu zmaksymalizowania efektywności działania preparatu polecane jest korzystanie ze ściereczki Polifix Microclin.


Parametry

Pojemność:500 ml