• Ecolab Strip-A-Way – Płyn do usuwania osadów mineralnych – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Strip-A-Way – Płyn do usuwania osadów mineralnych – 5 l

Kod towaru: 9034890

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 246,60

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

W magazynie: 5 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Strip-A-Way – Płyn do usuwania osadów mineralnych – 5 l

Opis

Ecolab Strip-A-Way – Płyn do usuwania osadów mineralnych – 5 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do usuwania osadów mineralnych. Sprawdzi się perfekcyjnie w przypadku mycia różnego rodzaju urządzeń narażonych na osadzanie się kamienia, takich jak zmywarki, ekspresy do kawy czy bemary.

Receptura środka wyposażona została w specjalną formułę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu umożliwia błyskawiczne wyczyszczenie nawet najbardziej uciążliwych osadów. Silny koncentrat Strip-A-Way gwarantuje dużą wydajność, a co za tym idzie pozwala na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu czystości w przystępnej cenie.

Preparat oparto na bazie bezpiecznych dla środowiska składników, a dodatkowe substancje chroniące przed korozją, zabezpieczą Twoje urządzenia i wydłużą ich bezawaryjne działanie.

Uwaga!

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1148 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie wprowadzania do obrotu i stosowania prekursorów materiałów wybuchowych, przed dokonaniem zakupu nabywca jest zobowiązany do wypełnienia stosownego oświadczenia (dostępnego do pobrania tutaj), a następnie przesłania go na adres sklep@higiena.net.pl.


Zastosowanie

Wykonaj roztwór preparatu o proporcjach 50 - 100 ml Strip-A-Way na 1 litr czystej wody, a następnie spryskaj powierzchnię i pozostaw na około 5-20 minut. Na koniec spłucz wszystko wodą.


Parametry

Pojemność:5 l