• Ellis Professional – Ręcznik papierowy w roli, 2-warstwowy – Biały - Higiena.NET

Ellis Professional – Ręcznik papierowy w roli, 2-warstwowy – Biały

Kod towaru: 4299

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 111,20

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

W magazynie: 9 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ellis Professional – Ręcznik papierowy w roli, 2-warstwowy – Biały

Opis

Ellis Professional – Ręcznik papierowy w roli, 2-warstwowy – Biały

Wysokiej klasy ręcznik papierowy marki Ellis Professional o doskonałym poziomie absorpcji płynów. Sprawdzi się idealnie zarówno w takich branżach jak medycyna, gastronomia czy przemysł gdzie pomoże uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, jak i w użytku domowym, gdzie stanowić będzie wsparcie w walce z codziennymi problemami takimi jak np. rozlana herbata.

Produkt marki Ellis Professional zaprojektowany został z myślą o wymagających klientach, dla których efektywność pracy powinna iść w parze z przystępną ceną. Skład ręcznika oparty został na bazie aż dwóch warstw niezwykle wytrzymałej celulozy, wytwarzanej w sposób zgodny z wszelkimi standardami ochrony środowiska naturalnego.

Stosowanie ręcznika papierowego marki Ellis Professional nie tylko ułatwi dbanie o czystość i zagwarantuje wysoki poziom higieny, ale także, dzięki dużej chłonności, pozwoli znacząco zmniejszyć zużycie ręczników papierowych, co przełoży się bezpośrednio na oszczędność. Dodatkowo, ręcznik nie pozostawia po użyciu nieestetycznych smug, dzięki czemu nadaje się perfekcyjnie do wycierania wszystkich delikatnych powierzchni wymagających szczególnej troski.


Zastosowanie

Ręcznik papierowy Ellis Professional sprawdzi się perfekcyjnie np. podczas osuszania dłoni, ścierania kurzy, mycia okien czy luster.


Parametry

Materiał:Celuloza
Liczba warstw:2
Kolor:Biały
Długość rolki:120 m
Szerokość rolki:20,2 cm
Średnica rolki:19 cm
Opakowanie:6 rolek

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!