• Buzil G460 Bucalex – Preparat do gruntownego czyszczenia sanitariatów, żel – 1 l - Higiena.NET

Buzil G460 Bucalex – Preparat do gruntownego czyszczenia sanitariatów, żel – 1 l

Kod towaru: G460/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 17,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Buzil

Marka: Buzil

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Buzil G460 Bucalex – Preparat do gruntownego czyszczenia sanitariatów, żel – 1 l

Opis

Buzil G460 Bucalex – Preparat do gruntownego czyszczenia sanitariatów, żel – 1 l

Profesjonalny preparat o gęstej konsystencji do mycia silnie zabrudzonych powierzchni sanitarnych, odpornych na działanie kwasu fosforowego. Sprawdzi się perfekcyjnie podczas czyszczenia materiałów często spotykanych w łazienkach, takich jak np. płytki PCV, stal nierdzewna i chromowana, umywalki ceramiczne czy muszle toaletowe.

Co więcej, odpowiednia lepkość środka Buzil Bucalex sprawia, że bardzo dobrze przylega do mytej powierzchni, nawet pionowej. W ten sposób jego aktywne działanie zostaje wydłużone, dzięki czemu bez trudu eliminuje nie tylko zabrudzenia, ale także bakterie i inne szkodliwe drobnoustroje.

Jego receptura została zaprojektowana do walki z nawet najbardziej uciążliwym brudem. Perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku usuwania ciągle powracających osadów z kamienia wodnego, pozostałości mydła czy śladów uryny. Dzięki preparatowi Buzil Bucalex czyszczenie gruntowne będzie nas kosztowało znacznie mniej wysiłku i uporamy się z nim po prostu o wiele szybciej.

Co więcej, silnie skoncentrowany skład Buzil Bucalex sprawia, że jedna butelka wystarczy na bardzo długi czas. Doskonała wydajność Buzil WC Cleaner ma bezpośrednie przełożenie na zmniejszenie kosztów – nie tylko rzadziej kupujemy środki czystości, ale także generujemy mniej odpadów z tworzyw sztucznych.

Dodatkowo, po zastosowaniu preparat pozostawia na mytych powierzchniach przyjemny, świeży zapach oraz połysk bez smug czy zacieków.


Zastosowanie

Preparat Buzil Bucalex należy stosować w formie nierozcieńczonej, dzięki czemu lepiej przylega do mytej powierzchni. Nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasu fosforowego, porcelany sanitarnej i powierzchni ze stali nierdzewnej.


Parametry

Pojemność:1 l