• Grite Luna Smart – Dwuwarstwowy ręcznik papierowy ZZ z celulozy, 2-warstwy, składka 3-panelowa, kolor – biały - Higiena.NET

Grite Luna Smart – Dwuwarstwowy ręcznik papierowy ZZ z celulozy, 2-warstwy, składka 3-panelowa, kolor – biały

Kod towaru: 22514

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 108,95

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: DGA Optima

Marka: DGA Optima

W magazynie: 5 karton
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Grite Luna Smart – Dwuwarstwowy ręcznik papierowy ZZ z celulozy, 2-warstwy, składka 3-panelowa, kolor – biały

Opis

Grite Luna Smart – Ręcznik papierowy ZZ, składka 3-panelowa, 2-warstwy, celuloza – Biały

Ręczniki papierowe w składce ZZ marki Luna Smart to nowoczesne, wysokojakościowe oraz przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie dedykowane do stosowania w miejscach o średnim i dużym natężeniu ruchu, jak chociażby w dworcach kolejowych, w przychodniach lekarskich czy w galeriach handlowych.

Produkt marki Luna Smart powstał specjalnie z myślą o wymagających klientach, którzy stawiają komfort swoich gości na pierwszym miejscu i chcą to uczynić poprzez odpowiednie wyposażenie łazienki. Skład ręcznika w składce ZZ to między innymi wytrzymała celuloza pozyskiwana z wysokojakościowych źródeł. Co więcej, prezentowany ręcznik papierowy ma bardzo schludny wygląd, biały kolor oraz atrakcyjny dekor na arkuszach. Ma to bezpośredni, wpływ na bardziej pozytywny odbiór naszej łazienki w miejscach, gdzie profesjonalizm i estetyka odgrywają ważną rolę.

Regularne korzystanie z ręczników papierowych marki Luna Smart pomoże zadbać o czystość i zagwarantuje odpowiednio wysoki poziom higieny każdej łazienki. Dzięki dużej chłonności, pozwoli wyraźnie zmniejszyć zużycie ręczników papierowych, co przełoży się bezpośrednio na redukcję kosztów i oszczędność pieniędzy.


Zastosowanie

Ręcznik papierowy Luna Smart sprawdzi się perfekcyjnie podczas osuszania dłoni.


Parametry

Materiał:Celuloza
Liczba warstw:2
Kolor:Biały
Długość listka:24 cm
Szerokość listka:20,6 cm
Liczba listków w bindzie:187
Karton:3150 listków

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.