• Hanvico - Maseczki ochronne, wielorazowe, białe - 5 sztuk - Higiena.NET

Hanvico - Maseczki ochronne, wielorazowe, białe - 5 sztuk

Kod towaru: 001556

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 24,25 31,70

24,30 zł Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

W magazynie: 88 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Hanvico - Maseczki ochronne, wielorazowe, białe - 5 sztuk

Opis

Hanvico - Maseczki ochronne, wielorazowe, białe - 5 sztuk

Dwuwarstwowe, ochronne maseczki wielokrotnego użytku. Służą przede wszystkim do osobistej ochrony przed wdychaniem szkodliwych drobnoustrojów oraz przypadkowym dotykaniem twarzy dłońmi, które mogły mieć kontakt z koronawirusem sars cov 2. Stanowi podstawowy, a od 16 kwietnia także obowiązkowy produkt zabezpieczający, dzięki któremu wyraźnie redukujesz ryzyko zakażenia siebie oraz osób w Twoim otoczeniu.

Maseczka została skonstruowana z myślą o zapewnieniu jak najwyższej ochrony i jednoczesnego komfortu noszenia. Doskonale nadaje się do używania podczas wyjść po zakupy lub w drodze do pracy. Jest także niezastąpiona przede wszystkim w miejscach ściśle związanych z sektorem medycznym, np. przychodniach lekarskich oraz szpitalach.

Na maseczkę składają się dwie warstwy o dopełniających się właściwościach. Wewnętrzna wykonana z miękkiego, oddychającego materiału, który zwiększa wygodę używania, oraz zewnętrza poliestrowa, która maksymalizuje działanie antybakteryjne.

Aby maseczka nadawała się do ponownego użycia wymagane jest przynajmniej wypranie jej w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie sparzenie jej gorącą wodą. Oferowany produkt nadaje się także do wygotowywania. Przed założeniem, taką maseczkę należy dokładnie wysuszyć, tylko wtedy mamy gwarancję ochrony. Jeśli potrzebujemy stałej ochrony, najbardziej polecane jest regularne zmienianie maseczek, a następnie wypranie całego takiego zestawu.


Instrukcja stosowania

Po użyciu maseczki należy ją dokładnie wyprać i wysuszyć, wtedy nadaje się do ponownego użycia. Przed pierwszym użyciem maseczkę należy bezwzględnie wyprać i osuszyć.


Parametry

Materiał wykonania:Poliester
Typ:Ochronna, wielorazowa
Kolor:biały
Jednostka sprzedażowa:Opakowanie = 5 sztuk

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!