• Ideall Yellow – Lateksowe rękawiczki gospodarcze, żółte - S - Higiena.NET

Ideall Yellow – Lateksowe rękawiczki gospodarcze, żółte - S

Kod towaru: RG10004002

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 1,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Mercator Medical

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ideall Yellow – Lateksowe rękawiczki gospodarcze, żółte - S

Opis

Ideall Yellow – Lateksowe rękawiczki gospodarcze, żółte - S

Profesjonalne rękawice gospodarcze wykonane z lateksu, bardzo miękkiego i elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Doskonałe do wszystkich wymagających zadań zarówno w użytku prywatnym np. do sprzątania pomieszczeń gospodarczych czy łazienek, ale też w miejscach publicznych i zakładach pracy. To niezbędne narzędzie każdej fachowej firmy sprzątającej czy remontowej. Sprawdzą się także w takich branżach jak ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, rolnictwo.

Dzięki bardzo grubej i niezwykle szczelnej warstwie lateksu i chłonącemu pot bawełnianemu flokowi wewnątrz, wyraźnie usprawniony został poziom komfortu użytkowania rękawic oraz ochrony przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i środkami chemicznymi podstawowego działania.

Pewny chwyt i przyczepność podczas wykonywania zadań, zagwarantuje szorstka faktura antypoślizgowa na palcach i wewnętrznej stronie dłoni. Dodatkowo, rolowany, elastyczny mankiet pomaga dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie oraz zdejmowanie.


Zastosowanie

Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawiczki zaklasyfikowane zostały jako Środek Ochrony Indywidualnej kategorii I. Wykazują działanie ochronne zgodne z normami EN 420:2003+A1:2009


Parametry

Kolor:Żółty
Materiał:Lateks
Rozmiar:S
Opakowanie:1 para

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!