• Impeco Freshener - Odświeżacz powietrza w sprayu, wkład, 270 ml - Attraction - Higiena.NET

Impeco Freshener - Odświeżacz powietrza w sprayu, wkład, 270 ml - Attraction

Kod towaru: APC113

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Impeco

Marka: Impeco

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Impeco Freshener - Odświeżacz powietrza w sprayu, wkład, 270 ml - Attraction

Opis

Impeco Freshener - Odświeżacz powietrza w sprayu, wkład, 270 ml - Attraction

Wysokiej jakości, profesjonalny odświeżacz powietrza w formie spray’u o słodkim, kwiatowo-owocowym zapachu. Cała kompozycja oparta jest o delikatne, kwiatowe nuty róży i konwalii, przeplatane orzeźwiającymi cytrusami i otulającym aromatem wanilii z czekoladą.

Produkt marki Impeco skierowany jest do klientów poszukującym najwyższej jakości. Stanowi idealny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość zapachu – z Impeco świeżość utrzyma się nawet przez kilka godzin.

Odświeżacz marki Impeco to profesjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale w takich miejscach jak nowoczesne biurowce, luksusowe sklepy czy salony kosmetyczne. Skoncentrowane olejki zapachowe gwarantują naturalny, przyjemny zapach. Kilka psiknięć wystarczy, aby wypełnić pomieszczenia rozgrzewającym aromatem, który wpłynie kojąco na samopoczucie i pomoże się odprężyć.

Pamiętajmy, że troska o odpowiedni zapach w naszych wnętrzach jest równie istotna co codzienne sprzątanie. Odświeżacz powietrza Impeco dopełnia wrażenia kompleksowej czystości i świeżości w naszym pomieszczeniu.


Produkt kompatybilne

Oferowany produkt może być wykorzystywany jako wkład do dozownika odświeżaczy powietrza marki Impeco. Pasuje do wersji Basic oraz Digital.


Parametry

Pojemność:270 ml
Zapach:róża, konwalia, wanilia, pomarańcza, czekolada