• Kimberly-Clark Scott Control - Papier toaletowy w składce, makulatura, 2-warstwy - 9000 odcinków - Higiena.NET

Kimberly-Clark Scott Control - Papier toaletowy w składce, makulatura, 2-warstwy - 9000 odcinków

Kod towaru: 8508

Cena brutto 194,35

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Kimberly - Clark

Marka: Scott

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kimberly-Clark Scott Control - Papier toaletowy w składce, makulatura, 2-warstwy - 9000 odcinków

Opis

Scott Control - Papier toaletowy w składce, makulatura, 2-warstwy - 9000 odcinków

Opakowanie wysokiej jakości papieru toaletowego marki Scott, który w połączeniu z dedykowanym, szczelnym dozownikiem zapewnia najwyższy poziom higieny. Z tego powodu stanowi bardzo częsty wybór miejsc związanych z sektorem medycznym, takich jak szpitale, gabinety fizjoterapii czy przychodnie. Doskonale sprawdza się również w hotelach, galeriach handlowych, lokalach gastronomicznych np. restauracjach, czy nowoczesnych biurowcach.

Oferowany produkt zaprojektowano w trosce o każdy szczegół, dzięki czemu łączy w sobie wiele praktycznych cech. Stworzony został na bazie ekologicznej makulatury, pozyskanych z odpowiedzialnych źródeł - co potwierdza certyfikat Ecolabel. Skutecznie wyrazi Twoją troskę o środowisko naturalne.

Zastosowanie aż dwóch warstw sprawia, że papier toaletowy jest wytrzymały. Dzięki czemu wyraźnie zwiększa się jego wydajność, co z kolei przekłada się na oszczędność pieniędzy. Dodatkowo, niezwykle przyjemna i miękka w dotyku faktura oraz schludny, biały kolor sprawią, że papier zapewnia najwyższą wygodę użytkownikom Twoich toalet.

Jako, że papier ma formę oddzielnych, złożonych odcinków, umożliwia nam skuteczną kontrolę jego zużycia. W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem, pobierany jest tylko jeden kawałek jednocześnie. Stanowi to doskonały sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał papieru toaletowego, co może zdarzyć się podczas rozwijania rolki. Dodatkowo, potrzeba wymiany wkładów jest znacznie rzadsza, co wpływa pozytywnie na komfort pracy personelu.


Cechy produktu

  • Ekologiczna makulatura potwierdzona certyfikatem Ecolabel
  • 2 wytrzymałe warstwy
  • Schludny, biały kolor
  • Kompatybilne ze szczelnym dozownikiem
  • Duża ilość odcinków - aż 9000
  • Łatwe rozpuszczanie = brak zatorów w rurach


Kompatybilne produkty

Papier toaletowy jest kompatybilny z dozownikami Aquarius o kodach identyfikującym 6946 i 6990, oraz Kimberly-Clark Professional 8972.


Parametry

Materiał wykonania:Makulatura
Liczba warstw:2
Liczba odcinków:36 x 250 = 9000 odcinków
Długość odcinka:18,6 cm
Szerokość odcinka:11cm
Jednostka sprzedaży:1 karton = 36 paczek