• Kolorado Aroma Sticks - Patyczki zapachowe + flakonik, 50 ml - Egzotyczne kwiaty i paczula - Higiena.NET

Kolorado Aroma Sticks - Patyczki zapachowe + flakonik, 50 ml - Egzotyczne kwiaty i paczula

Kod towaru: DAS05

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 12,85

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Hal

Marka: Kolorado

W magazynie: 9 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kolorado Aroma Sticks - Patyczki zapachowe + flakonik, 50 ml - Egzotyczne kwiaty i paczula

Opis

Kolorado Aroma Sticks - Patyczki zapachowe + flakonik, 50 ml - Egzotyczne kwiaty i paczula

Patyczki zapachowe marki Kolorado to produkt skierowany do osób dla których oprócz walorów zapachowych odświeżacza, ważne jest także wykonanie i odpowiednia estetyka. Elegancki, szklany flakonik sprawdzi się właściwie w każdym pomieszczeniu, i stanowić będzie stylowy element dekoracyjny.

Jego wnętrze wypełnione zostało opartym na naturalnych składnikach olejkiem eterycznym, w którym wystarczy na chwilę zamoczyć rattanowe patyczki, aby już po chwili cieszyć się przyjemną wonią. Uwalniany aromat subtelnie wypełni Twoje wnętrza i stopniowo zneutralizuje przykre zapachy, zamiast jedynie je maskować. Dzięki temu wystarcza nawet na miesiąc nieprzerwanego odświeżania, w zależności od wielkości pomieszczenia i rodzaju cyrkulacji powietrza.

Proponowana kompozycja olejków eterycznych inspirowana jest świeżymi, kwiatowymi nutami jaśminu, frezji, paczuli i egzotycznych owoców.


Instrukcja stosowania

Z flakonika wyjmij zatyczkę i umieść patyczki, tak aby zamoczyły się w olejku. Intensywność zapachu może być regulowana poprzez dostosowywanie ilości zanurzonych w olejku patyczków, oraz obracanie flakoniku. Wylany olejek może uszkodzić delikatne powierzchnie, dlatego flakonik najlepiej stawiać w bezpiecznych miejscach.


Parametry

Zapach:Egzotyczne kwiaty + Paczula
Intensywność zapachu:Umiarkowana
Wydajność zapachu:Do 30 dni
Pojemność:50 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!