• Kolorado WC Colour - Barwiąca kostka do spłuczki - Green Forest - Higiena.NET

Kolorado WC Colour - Barwiąca kostka do spłuczki - Green Forest

Kod towaru: WCC22

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 4,90

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Hal

Marka: Kolorado

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kolorado WC Colour - Barwiąca kostka do spłuczki - Green Forest

Opis

Kolorado WC Colour - Barwiąca kostka do spłuczki o leśnym zapachu

Praktyczne kostki do WC marki Kolorado, które stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych produktów do higieny toalety. Dzięki nim pozbędziesz się problemu brudnego, zużytego koszyczka, który pozostaje po wykorzystaniu klasycznych kostek. Nie tylko wpływa to pozytywnie na środowisko naturalne, ponieważ w ten sposób produkujesz mniej odpadów, ale także znacznie poprawia komfort i higienę naszego życia. Jest to rozwiązanie stosowane często w miejscach o wyższym standardzie, gdzie widok nieestetycznego koszyczka może być źle odebrany.

Biodegradowalna folia, w którą zapakowane są kostki całkowicie rozpuszcza się w wodzie, podobnie jak kostki do mycia zmywarek. Wystarczy wrzucić ją do zbiornika spłuczki – w ten sposób nie mamy żadnego kontaktu z substancją zawartą w kostce, a także nie musimy dotykać muszli WC.

Jedną z najważniejszych zalet oferowanego rozwiązania jest bardzo dokładne działanie. Składniki czyszczące i odkażające kostki mieszają się z wodą użytą do spłukania toalety, dzięki czemu na działanie produktu Kolorado wystawiana jest cała powierzchnia muszli, a nie tylko fragment obok koszyczka.

Co więcej, prezentowane kostki są bardzo wydajne. Ich wysoce skoncentrowana zawartość wystarcza nawet na 300 spłukań!


Zastosowanie

Kostkę w folijce należy wrzucić bezpośrednio do spłuczki po przeciwnej stronie niż dopływ wody. Kostka zacznie działać do 1-2 spłukaniach, gdy folia już się rozpuści.


Parametry

Zapach:leśny
Kostki w opakowaniu:2 x 45 g
Liczba spłukań:ok. 300