• KRET - Żel do udrażniania rur - 500g - Higiena.NET

KRET - Żel do udrażniania rur - 500g

Kod towaru: 007152

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 12,15

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Global Cosmed Group

Marka: Kret

W magazynie: 36 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • KRET - Żel do udrażniania rur - 500g

Opis

Kret - Żel do udrażniania rur – 500g

Preparat marki Kret w żelu to skuteczny środek przeznaczony do udrażniania rur i syfonów we wszelkiego rodzaju instalacjach kanalizacyjnych. Specjalna kompozycja składników umożliwia samoczynne usuwanie zatorów stałych i organicznych takich jak włosy, papier, watę, tłuszcze czy odpadki kuchenne.

Żel zaczyna działać od razu po wlaniu. Ponadto likwiduje nieprzyjemne zapachy z odpływu.

Doskonale sprawdza się zarówno w kuchni, jak i łazience. Osadza się na ściankach rur, dzięki czemu przedłuża proces działania i likwiduje nieprzyjemne zapachy. Dociera do miejsca zatoru nawet przez stojącą wodę. Jest bezpieczny dla instalacji kanalizacyjnej – nie niszczy armatury, rur i uszczelek.

Preparat niezbędny wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zatorów instalacji kanalizacyjnej, więc praktycznie w każdej łazience, czy kuchni w domu lub miejscu pracy.


Instrukcja stosowania

Należy odciąć dopływ wody i wlać 100 ml żelu do syfonu, a następnie pozostawić na 15 – 30 minut. Po osiągnięciu pożądanego efektu spłukać dużą ilością gorącej wody. Nie stosować do instalacji aluminiowych.


Parametry

Waga:500g

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.