• Lucart 155 ID - Ręcznik w roli, 2 warstwy, 155 m, celuloza Fiberpack - 6 rolek - Higiena.NET

Lucart 155 ID - Ręcznik w roli, 2 warstwy, 155 m, celuloza Fiberpack - 6 rolek

Kod towaru: 861059E

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 285,85

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 59 karton
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart 155 ID - Ręcznik w roli, 2 warstwy, 155 m, celuloza Fiberpack - 6 rolek

Opis

Lucart 155 ID - Ręcznik w roli, 2 warstwy, 155 m, celuloza Fiberpack - 6 rolek

Prezentowany ręcznik w roli 155 ID marki Lucart, to rozwiązanie, które w idealnej harmonii łączy trzy elementy, tj. świetną jakość, oszczędne zużycie oraz troskę o środowisko naturalne. Dzięki temu stanowi bardzo popularny wybór wśród takich miejsc jak fabryki, warsztaty samochodowe czy kuchnie w restauracjach.

Produkty z linii EcoNatural stworzone zostały przy wykorzystaniu nowoczesnej i jedynej w swoim rodzaju, ekologicznej technologii opracowanej specjalnie dla marki Lucart. Prezentowane ręczniki papierowe wykonane są w 100% z celulozy pozyskanej z kartonów po napojach. Tworzywo to nosi nazwę Fiberpack, a w czasie jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. Proces ten jest w pełni ekologiczny, co potwierdza również certyfikat Ecolabel, przyznawany wyłącznie artykułom spełniającym najbardziej rygorystyczne wymogi.

Materiał Fiberpack odznacza się świetną jakością i cechami, które znaleźć możemy w czystej celulozie. Oferowany ręcznik w roli zapewnia przede wszystkim wysoką chłonność, dzięki czemu sprawdza się idealnie podczas zbierania różnego rodzaju rozlanych płynów, takich jak np. rozpuszczalniki, oleje czy woda. Wyróżnia się także bardzo dużą wytrzymałością. Przekłada się to bezpośrednio na poprawienie efektywności naszej pracy. Nawet najtrudniejsze zadania wykonamy w znacznie krótszym czasie. Dzięki temu zużyjemy także zdecydowanie mniej ściereczek, a oferowane opakowanie wystarczy na dłużej i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Jedna rolka ręcznika papierowego 155 ID ma długość 155 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie aż 930 metrów produktu. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o dużym natężeniu natężeniu ruchu, np. w restauracjach, pubach, szpitalach czy galeriach handlowych. Cały system Lucart ID Autocut został zaprojektowany, aby zwiększyć poziom higieny oraz zredukować ilość odpadów i niepotrzebne koszty. Połączenie prezentowanego ręcznika z kompatybilnym dozownikiem stanowi bardzo wygodny sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał używanego przez nas ręcznika papierowego. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność. Wszystko to wyraźnie zmniejszy koszty utrzymania naszych łazienek.


Cechy produktu

  • Duża ilość - 155 m ręcznika
  • Przyjemne w dotyku
  • Bardzo chłonne = łatwe zbieranie płynów
  • Duża odporność na rozdarcia = mniejsze zużycie
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Przyjazne dla środowiska - wykonane w 100% z włókien pochodzących z recyklingu
  • Tworzywo Fiberpack - makulatura o właściwościach celulozy
  • Możliwość dozowania po jednym odcinku


Kompatybilne produkty

Ręcznik jest kompatybilny z dozownikami marki Lucart z funkcją autocut o kodach 892306 i 892300


Parametry

Materiał wykonania:Surowiec wtórny Fiberpack (celuloza)
Liczba warstw:2
Wysokość rolki:20,8 cm
Długość rolki:155 m
kolor:caffe latte
Jednostka sprzedaży:karton = 6 rolek
Perforacja:nie