• Lucart Strong L-ONE Mini blue 350 - Czyściwo centralnie dozowane, 2 warstwy, niebieskie, 122,5 m, celuloza - 6 rolek - Higiena.NET

Lucart Strong L-ONE Mini blue 350 - Czyściwo centralnie dozowane, 2 warstwy, niebieskie, 122,5 m, celuloza - 6 rolek

Kod towaru: 852274A

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 111,45 164,15

164,15 zł Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 2 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart Strong L-ONE Mini blue 350 - Czyściwo centralnie dozowane, 2 warstwy, niebieskie, 122,5 m, celuloza - 6 rolek

Opis

Lucart Strong L-ONE Mini blue 350 - Ręcznik centralnie dozowany, 2 warstwy, niebieski, 122,5 m, celuloza - 6 rolek

Oferowany ręcznik z serii Strong L-One Mini marki Lucart, to rozwiązanie, które idealnie łączy doskonałą jakość z wydajnością, dzięki której 1 rolka będzie nam służyć przez długi czas. Dzięki temu od lat jest bardzo popularnym wyborem wśród takich miejsc jak kuchnie w stołówkach bądź restauracjach.

Czysta celuloza zastosowana w ręczniku gwarantuje przede wszystkim wysoką chłonność, co czyni je doskonałym wsparciem podczas zbierania różnego rodzaju rozlanych płynów, takich jak np. oleje, rozpuszczalniki czy woda. Wyróżnia się także bardzo dużą wytrzymałością - nawet po namoczeniu środkami czyszczącymi lub płynami do dezynfekcji. Ma to bezpośredni wpływ na zwiększenie efektywności naszej pracy. Stosując prezentowany ręcznik sprawimy, że nasza praca stanie się lżejsza, a czas potrzebny na jej wykonanie krótszy. Dzięki temu zużyjemy także o wiele mniej odcinków, a oferowane opakowanie wystarczy na dłużej i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Jedna rolka ręcznika Strong L-One Mini 350 ma długość 122,5 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie prawie 1 kilometr produktu do wykorzystania. Tak duża ilość z pewnością zrobi różnicę we wszystkich w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, np. w halach przetwórstwa żywności czy liniach produkcyjnych.

Cały system został zaprojektowany, aby zwiększyć higienę oraz zmniejszyć ilość odpadów i niepotrzebne koszty. W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem, pobierany jest tylko jeden listek na raz. To bardzo wygodny sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że ręcznik nie miał wcześniej kontaktu ze szkodliwymi drobnoustrojami. Dzięki temu możemy również zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność.


Cechy produktu

  • Duża ilość - łącznie 735 m ręcznika
  • Przyjemne w dotyku
  • Bardzo chłonne = łatwe zbieranie płynów
  • Duża odporność na rozdarcia = mniejsze zużycie
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Celuloza pozyskiwana z odpowiedzialnych źródeł


Kompatybilne produkty

Czyściwo jest kompatybilne z dozownikiem marki Lucart L-ONE mini o kodzie 892288I.


Parametry

Materiał wykonania:Celuloza
Liczba warstw:2
Wymiary odcinka:16cm x 20cm
Długość rolki:122,5 m
kolor:niebieski
Liczba listków:350
Jednostka sprzedaży:1 karton = 6 rolek
Perforacja:tak